#2015-12-04 04:21:14 

Kleopatka

Użytkownik

W ostatnią sobotę wybrałam się do sklepu, żeby obejrzeć lampy wiszące do sypialni, ale szybko wróciłam do domu. Albo się nie znam, albo świat się zmienił tak bardzo, że gdzieś zgubiłam parę ładnych lat. Te lampy to dla mnie prawdziwy szok. Rzadko która przypomina te, które dobrze pamiętam, znam i w dalszym ciągu używam. Klosze jakieś wykrzywione, kolorowe i ordynarne. Ja w sypialni potrzebuję czegoś subtelnego, co wprowadzi mnie w miłą atmosferę. Z resztą nie tylko mnie. Co możecie polecić?
#2015-12-04 05:05:51 

lastwoman

Użytkownik

To samo zauważyłam. Wszędzie tylko nowoczesność, trendy i moda. A tutaj liczy się przede wszystkim klimat. Pewnie jakbym remontowała całe pomieszczenie, wzięłabym pod uwagę i te nowoczesne rozwiązania, ale teraz jak mam wszystko urządzone nie ma takiej opcji. Nie mogę sobie jakość wyobrazić połączenia lampy loftowej z szafą, komodami i łóżkiem w starym stylu.
#2015-12-04 07:41:09 

cichociemny

Użytkownik

A do tego jeszcze te ceny niestety. Zwykłe lampy, a niektóre kosztują ponad 2000 złotych. Ale przypuszczam, że tutaj płaci się za styl i pracę projektanta. Czasami sobie tak myślę, że może i ja bym coś zaprojektował może wpadnie jakiś dodatkowy grosz.
#2015-12-04 07:57:43 

de_sade

Użytkownik

Nie bądź taki cwaniak, bo nawet nie wiesz, że stworzenie takiego projektu może trwać wiele dni. To koncepcje, nawiązania do natury i innych takich. Chociaż muszę przyznać, że jak widziałem ostatnio lampy witrażowe na sufit to mało mi szczęka nie opadła. To już nie jest robotą z linii produkcyjnej. Widać, że ktoś siedział niezły kawał czasu i składał te kawałeczki, w ciekawy nawet wzorek. Za coś takiego zapłaciłbym pewnie większą kwotę, ale do czego miałoby to pasować.
#2015-12-04 09:55:58 

MadameButterfly

Użytkownik

Takich lamp nie zakłada się w domach z wielkiej płyty, tylko w dużych domach i to pewnie stworzonych od podstaw w określonym stylu. To, że dla was to swego rodzaju kicz, nie znaczy, że nie ma zainteresowania takimi produktami. Sama znam kilka osób, które zachwycają się tworzonymi na zamówienie lampami. Jak chcesz kupić ciekawą lampę to skorzystać z wyszukiwarki internetowej i nie skupiaj się na jednym sklepie. Na pewno znajdziesz coś dopasowanego do Twoich potrzeb.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015