#2015-12-01 03:29:16 

Herflick

Użytkownik

Dostałem zaproszenie na urodziny mojego siostrzeńca, ale nie mam pomysłu na prezent. Biegle posługuje się komórką i tabletem, ma praktycznie wszystko, czego maluch potrzebuje… Ja za to nie mam zbyt wiele kasy na prezent :( Co polecacie?
#2015-12-01 04:13:54 

screaming-scarlet

Użytkownik

Problem doskonale znany nam wszystkim :)
#2015-12-01 06:04:27 

voobar

Użytkownik

Ja zwykle kupuję zabawki, bo przynajmniej na samym początku jest euforia. Co się później z nimi dzieje nie wnikam. Jeśli dziecko jest naprawdę małe polecam klocki Playmobil. Tutaj znajdziesz ich całkiem spory wybór, dlatego proponuję się zapoznać z aktualną ofertą.

#2015-12-01 06:16:39 

Herflick

Użytkownik

Też myślałem o zabawkach, bo to chyba jedyny pomysł na prezent, który sprawdza się praktycznie zawsze. Nie chciałbym jednak kupować kolejnej zabawki, która służy jedynie do zabawy. Myślałem raczej o czymś o edukacyjnym harakterze. Znacie może jakieś zabawki, które bawią i uczą?
#2015-12-01 07:18:14 

UlaKowalska

Użytkownik

Ja ostatnio kupiłam taką zabawkę dla mojego chrześniaka. Mślę, że takie domino może się sprawdzić również w twoim wypadku. Nie kosztuje dużo, także z pewnością nie zrujnuje domowego budżetu.

#2015-12-01 10:14:43 

voobar

Użytkownik

Wydaje mi się, że na edukację przyjdzie jeszcze czas. Póki dziecko jest małe warto zapewnić mu jak najwięcej zabawy i spełnić jego marzenia. Myślę, że dla chłopca doskonałym pomysłem na prezent będzie wyścigówka albo Hot Wheels tory. Sam chętnie bym się takim zestawem pobawił. Niestety jest to nieco droższa opcja niż wspomniane wcześniej domino.

#2015-12-01 11:08:18 

UlaKowalska

Użytkownik

A może zamiast zabawki wybrać coś bardziej praktycznego? Co powiecie na prześcieradła do łóżeczka, wybajerzony nocnik, rowerek lub inny prezent tego typu? Bardzo dużo zależy od tego, w jakim wieku jest dziecko i czym się interesuje. Zawsze też można zapytać je wprost, co chciałoby dostać lub porozmawiać z jego rodzicami.

#2015-12-01 11:45:46 

Herflick

Użytkownik

Dziękuję za podzielenie się swoimi pomysłami. Z pewnością jakiś jeden z nich wybiorę, a kolejne pozostawię na następne okazje :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015