#2020-12-04 03:44:12 

UlaKowalska

Użytkownik

Witam! Jestem właścicielką niewielkiego salonu kosmetycznego na obrzeżach Krakowa. Mimo podjętych działań reklamowych, takich jak na przykład ulotki czy reklama w prasie lokalnej nie jestem zadowolona z ruchu w tym biznesie. Od niedawna mam również stronę firmową. Dużo czytałam w sieci na temat pozycjonowania lokalnego, między innymi na https://doba.pl/wroclaw/artykul/rozwoj-firmy-lokalnie-we-wroclawiu-dzieki-pozycjonowaniu-stron/30594/17/noa123 i zastanawiam się nad zleceniem takiej usługi. Czy myślicie, że w ten sposób rozkręci się mój biznes? I ile to kosztuje? Proszę, podzielcie się swoimi doświadczeniami w tym temacie.
#2020-12-04 06:23:42 

BrązowyHarcerz

Użytkownik

Z pewnością utrzymanie się na tak konkurencyjnym rynku jak branża kosmetyczna wymaga nieustannej aktywności i właściwej strategii. W Twoim przypadku pozycjonowanie lokalne może okazać się krokiem milowym w rozwoju Twojego biznesu. W ten sposób możesz dotrzeć z ofertą firmy do osób realnie nią zainteresowanych.
#2020-12-04 07:03:38 

Fryna

Użytkownik

Nie da się odpowiedzieć jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie odnośnie kosztów pozycjonowania lokalnego. Wycena kampanii zawsze dokonywana jest indywidualnie, z uwzględnieniem wielu czynników. Pod uwagę brane są m.in.: słowa kluczowe (ich liczba i rodzaj), cel kampanii, grupa docelowa, jakość firmowej strony, historia domeny, a także branża oraz konkurencja. Najlepiej zapytaj o bezpłatną wycenę takiej usługi na https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/.
#2020-12-04 08:36:23 

AntoniK

Użytkownik

W przypadku mojego biznesu- warsztatu samochodowego to właśnie pozycjonowanie lokalne okazało się być strzałem w dziesiątkę. Na efekty takiej usługi nie czekałem długo. Już w przeciągu kilku miesięcy klienci zaczęli pukać do mojego warsztatu ponieważ w sieci dowiedzieli się o moich usługach.
#2020-12-04 09:55:06 

cichociemny

Użytkownik

Dodam, że pozycjonowanie lokalne oznacza mniejszą konkurencję niż w przypadku pozycjonowania ogólnopolskiego przez co koszt takiej usługi jest mniejszy.
#2020-12-04 10:51:30 

Entuzjasta

Użytkownik

Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron internetowych, Wayback Machine możemy wykorzystać przynajmniej na kilka sposobów. Dla niewtajemniczonych dodam, że to archiwum cyfrowe, gromadzące kopie (snapshots) stron internetowych z różnych dni i godzin. W archiwum znajdziemy kopie witryn z wielu przedziałów czasowych. Po wpisaniu w wyszukiwarkę www.grupa-tense.pl/blog/archive-org-wayback-machine-podroz-w-czasie-internetu/ danego adresu strony www otrzymujemy oś czasu – z podziałem na lata, miesiące, dni, a nawet godziny, jeśli roboty skanowały daną stronę więcej niż raz dziennie. Prawda, że to super sprawa?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015