#2017-12-28 15:17:51 

Kleopatka

Użytkownik

Hej wszystkim. Mam pytanie jak w temacie, szukam jakiegoś ładnego albumu na zdjęcia dla siostry która niedawno urodziła. Myślałam też nad takimi fajnymi ramkami gdzie jest odcisk stópki lub coś podobnego. Znacie jakiś sklep internetowy gdzie mają ciekawy wybór takich rzeczy?
#2017-12-28 17:15:34 

lastwoman

Użytkownik

Chyba nie zaskoczę cię tym że najlepiej to szukać takich rzeczy na portalach aukcyjnych. Sama kupowałam dla mojego dziecka taki album i po kilku stronach zrezygnowałam z oglądania reszty bo jest tego po prostu za dużo :P
#2017-12-28 17:34:56 

BrązowyHarcerz

Użytkownik

Moja żona dużo rzeczy zamawiała na stronie wyprawkowy.pl. Masz tam wszystko dla dzieci oraz mamy w ciąży. Nie będę pisał co możesz tam kupić, bo oferta sklepu jest naprawdę potężna, ale jak szukasz czegoś ładnego i dobrej jakości to na pewno warto u nich zamawiać :) Ceny też mają całkiem niezłe.
#2017-12-28 20:34:46 

AntoniK

Użytkownik

Będzie już jakiś rok, ale zamawiałem u nich wózek dla dziecka i fotelik do samochodu. Powiem ci tak, wiem że interesuje cię coś innego, ale jeżeli wybór takich gadżetów mają podobny do tych wózków itp. to warto tam zajrzeć bo nie dość że kupiłem świetny sprzęt to jeszcze w naprawdę mega dobrej cenie.
#2017-12-28 23:22:44 

Casandra15

Użytkownik

Ramki i albumy też mają bo przed chwilą sprawdzałam. Nie wiem jaki wzór ci przypadnie do gustu ale na https://wyprawkowy.pl/zachowaj-wspomnienia-393 masz kilka różnych więc jest w czym wybierać. Mi się bardzo podoba ta ramka z odlewem 3D stopy ;)
#2017-12-29 01:54:02 

Kleopatka

Użytkownik

No właśnie taki patent z odlewem też jest bardzo fajny ale nie mam pojęcia jak to się robi. Nie wiesz czy dostajesz gotowy odlew czy musisz go zrobić sama? Jak to mniej więcej wygląda?
#2017-12-29 04:45:40 

GamerWill

Użytkownik

Robi się to samodzielnie i w zestawie masz instrukcję obsługi jak to wykonać. Ogólnie wygląda to tak że masz specjalną masę którą robi się ten odcisk, ale nie wiem jak to jest w przypadku 3d. Miałem taki tylko że zwykły i jest to niesamowicie proste do zrobienia :)
#2017-12-29 05:10:01 

MamusiaOli

Użytkownik

To robi się tak samo jak taki zwykły gipsowy tylko że głębiej i później się szlifuje boki żeby był taki efekt jak by to była cała stópka. Sama coś takiego robiłam i do teraz mam to na ścianie. Efekt jest naprawdę świetny ;)
#2017-12-29 07:03:15 

Kleopatka

Użytkownik

Więc kupię coś takiego i siostra na pewno będzie zadowolona. Dzięki wielkie za odpowiedzi. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015