#2017-06-17 02:37:53 

MadameButterfly

Użytkownik

Mam małe dziecko, a w tym roku na naszym osiedlu jest prawdziwa plaga komarów. Nie uzywam klasycznych środkow na komary, bo córka jest alergiczką i nie chce jej dodatkowo obciążac. Codziennie walcze z komarami odkurzaczem, ale i tak nie zawsze jest to skuteczne i stąd mój pomysł, by kupic moskitiery okienne. Zastanawiam się tylko, na ile tego typu produkty są trwałe. Kiedyś moja mama kupiła coś takiego, ale siatka raz dwa zaczeła odchodzic od okna. Może znacie jakies dobre moskitiery na mocne, wytrzymałe rzepy?
#2017-06-17 03:12:38 

UlaKowalska

Użytkownik

A dlaczego nie korzystasz z elektrycznych urządzeń odstraszających komary? To jest naprawdę bardzo skuteczne
#2017-06-17 05:01:21 

MadameButterfly

Użytkownik

Próbowalam już wielu rzeczy, ale uwierz, jak jest plaga komarow to nic nie pomaga, dlatego szukam trwałego rozwiazania typu moskitiera.
#2017-06-17 06:39:34 

cichociemny

Użytkownik

Widocznie mama kupiła tani produkt o wątpliwej jakości. Porządne moskitiery okienne z powodzeniem powinny wytrzymać co najmniej jeden sezon użytkowania. Tutaj http://www.tesa.pl/konsument/moskitiery/moskitiera-do-drzwi znajdziesz unikalne rozwiązania na drzwi balkonowe. Możesz sobie kupić moskitierę i od razu dokupić do niej naprawdę trwały rzep samoprzylepny. Rzep bardzo dobrze trzyma się gładkich powierzchni tj. ramy aluminiowe czy ramy PCV, do tego w prosty sposób można go usnąć i nie ma śladu po kleju.
#2017-06-17 07:22:04 

MadameButterfly

Użytkownik

drzwi balkonowych to ja wogóle nie otwieram, bo by nas komary zywcem zjadły:) uchylam tylko okna, żeby się nie podusic, a pomimo tego zawsze wieczorem jest batalia z tym co wleciało do domu i odkurzacz idzie w ruch, także narazie to mnie interesują moskitiery na okna, jak sie sprawdzą, to bym pomyslała także o czyms na drzwi
#2017-06-17 07:52:42 

cichociemny

Użytkownik

Jak już stosować zabezpieczenia przeciw komarom to warto od razu zabezpieczyć wszystkie otwory okienne, również drzwi balkonowe, ale jak szukasz czegoś na okna, to może zainteresują cię moskitiery ramkowe. To jakby drugie zewnętrzne okno, ale o wysokiej przepuszczalności powietrza i wysokim poziomie przejrzystości. Produkt tego typu znajdziesz chociażby w tym miejscu http://www.tesa.pl/konsument/tesa-rama-alu-comfort-do-okien.html. Po prostu wstawiasz taką ramkę w okno i żaden owad nie ma prawa dostać się do wnętrza domu. Co ważne, do montażu nie potrzeba wiertarki, a samą ramkę można wykorzystać wielokrotnie na różnych oknach o określonym wymiarze.
#2017-06-17 09:31:18 

UlaKowalska

Użytkownik

Te moskitiery okienne są naprawde godne polecenia. Co prawda kosztują troszke więcej niż zwykłe moskitiery sprzedawane na metry, ale za to są trwałe i proste w montazu. Ja mieszkam na wsi i już nie wyobrazam sobie życia bez tych moskitier. Ja mam akurat te modele w ramkach aluminiowych. Niby wyglądają na delikatne, ale jednak się nie skręcają, mają sztywną konstrukcję dzieki czemu łatwo je zamontowac i pózniej zdjąć z okna.
#2017-06-17 11:03:58 

MadameButterfly

Użytkownik

zamówilam na próbe, zobaczymy czy rzeczywiscie są takie dobre jak mówicie. Mam nadzieje, że tak bo walka z komarami to jak walka z wiatrakami, zawsze jakis przetrwa i pozniej córeczka cała w bąblach
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015