#2017-02-13 05:43:09 

Herflick

Użytkownik

Witam serdecznie wszystkich! Szukam sprawdzonego miejsca noclegowego jak w temacie, w Rewalu ;) Musi to być miejsce dostosowane do małych dzieci, żeby były jakieś rozrywki, a i fajnie jakby akceptowali zwierzaki co by można było zabrać ze sobą psa. Jakieś propozycje, sugestie???
#2017-02-13 08:04:55 

MamusiaOli

Użytkownik

ja zawsze jeżdżę z polecenia znajomych, a co do zwierząt to możesz mieć problem, niewiele niestety jest takich miejsc gdzie akceptują psiaki, a jeśli już to najczęściej w domkach letniskowych. Tam gdzie byłam nie można było niestety…
#2017-02-13 09:08:47 

voobar

Użytkownik

A zaglądałeś Kolego może do tej oferty http://super-wczasy.pl/pensjonaty/rewal? Portal prezentuje specjalnie wyselekcjonowane oferty noclegów z całego kraju, więc nie będziesz miał żadnych problemów ze znalezieniem pensjonatu w Rewalu i jego rezerwacją, bo masz wszystkie dane noclegowe. Co dla mnie było zawsze najważniejsze to dokładny opis ofert jest w tym miejscu, bez półsłówek, bez konieczności dzwonienia i dowiadywania się o wszystko ;) Być może tam coś znajdziesz.
#2017-02-13 09:54:11 

Herflick

Użytkownik

Wiem, że niestety są problemy z akceptacją zwierząt w wielu miejscach, a takie spokojnego psiaka mam. Dzięki wielkie za info o tej firmie Super Wczasy, faktycznie bardzo przydatne miejsce. Już nawet coś dla siebie znalazłem, trzeba teraz zadzwonić tylko ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015