#2017-02-03 02:39:47 

MamusiaOli

Użytkownik

Witajcie. Moim uczniom coś ostatnio nie pasuje. Ciągle marudzą, że w szkole się za mało dzieje. A one by chciały, żeby coś się działo. Jakieś dodatkowe zajęcia, warsztaty, pokazy. Byleby lekcji nie było. Rozmawiałam już z dyrekcją i mam zgodę na zorganizowanie czegoś. Ale właśnie nie chcę, żeby ten pokaz był taki tylko, żeby dzieciom lekcje nudne przepadły, ale żeby też się czegoś ciekawego dowiedziały. Może potraficie coś takiego ciekawego polecić?
#2017-02-03 03:02:57 

Herflick

Użytkownik

Teraz jest tyle różnych opcji, żeby trafić do dzieciaków… Ale jak chcesz im pokazać coś ciekawego, co ich może zainteresować, to może na stronę http://go4robot.pl/oferta/pokazy-w-szkolach/ wejdź i zobacz. Taki pokaz dla szkół podczas którego są roboty i kwestie związane z programowaniem, nauką, może wiele dzieciaków zainteresować taką tematyką i sprawić, że chętniej się będą uczyć ścisłych nauk, co?
#2017-02-03 05:24:29 

voobar

Użytkownik

Moim zdaniem to jest dobry pomysł i żałuję, że za moich czasów nie było takich firm jak GO4Robot sp. z o.o.. Przyjechaliby z pokazem, zainteresowali mnie programowaniem i od małego bym się tego uczył i nie miał żadnych problemów z nauką nowych języków programowania jak teraz, bo od dziecka bym był przyzwyczajony do takich rzeczy
#2017-02-03 08:20:16 

MamusiaOli

Użytkownik

Macie rację, to rzeczywiście wygląda zachęcacająco. Może rzeczywiście taki pokaz zaproszę do szkoły i on wtedy będzie dla dzieciaków na tyle atrakcyjny, że chętnie w nim wezmą udział i na dodatek jeszcze czegoś zupełnie nowego się dowiedzą. To jest myśl! Dzięki za wskazówkę, lecę szybko do dyrekcji powiedzieć, co ciekawego znalazłam! :D
#2017-02-03 09:31:45 

Herflick

Użytkownik

No i super. Niech te młode pokolenia już żyją świadomie i rzeczywiście już od podstawówki się uczą robotyki i programowania, bo czego się nauczy za młodu to wiesz… Będzie im o wiele łatwiej się zajmować takimi sprawami w przyszłości. A poza tym taki pokaz w szkole może rzeczywiście być świetną odskocznią od lekcji, które mają na co dzień :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015