#2017-01-23 05:11:31 

cichociemny

Użytkownik

Dzień dobry. Słyszałem od moich znajomych, iż coraz popularniejszą osłoną na okna stają się rolety dzień noc, które dobrze spełniają swoją funkcję osłaniania okien zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. A Wy jakie macie doświadczenia związane ze stosowaniem tych rolet?
#2017-01-23 05:43:34 

UlaKowalska

Użytkownik

Ja początkowo byłam do nich sceptycznie nastawiona, ale jednak okazało się, że świetnym rozwiązaniem na dzień noc rolety te są. W nocy zaciemniają cały pokój, tworząc przytulny nastrój, a w dzień chronią przed promieniami słonecznymi. Ja zdecydowałam się na rolety, o których przeczytałam na stronie internetowej http://moreno.zaluzje-warszawa.eu/rolety-materialowe/rolety-dzien-noc. Są to nowoczesne produkty, wykonane z wysokiej jakości tkanin w różnych kolorach. Dzięki dużemu wyborowi tkanin można dopasować kolor rolety do wystroju swojego pokoju.
#2017-01-23 08:09:01 

Casandra15

Użytkownik

Zgadzam się z tym i potwierdzam, że rolety dzień noc dobrze spełniają swoje funkcje. Są praktyczne, łatwe w obsłudze, a do tego świetnie wkomponowują się w nowoczesny wystrój mieszkania. Wydają się być produktami solidnymi oraz trwałymi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015