#2017-01-20 00:31:17 

Kleopatka

Użytkownik

Dzień dobry. Szukam bardzo dobrego dentysty, który bez problemu poradzi sobie z zaawanso-wanym stadium próchnicy. Moja siostra długo unikała chodzenia do dentysty z racji potwornego strachu przed wizytą. W końcu po przeglądzie okazało się, że prawie wszystkie zęby ma do leczenia. Zależy jej na możliwie bezbolesnych zabiegach. Czy kojarzycie jakieś gabinety, które spełniałyby takie wymagania?
#2017-01-20 03:23:36 

Król Lir

Użytkownik

Ja tam dobrze siostrę rozumiem. Sam miałem taki okres w życiu, że bałem się pójść do dentysty. Jeśli marzy się komuś dobry dentysta Gdańsk to idealne miejsce, żeby go znaleźć. Ze swojej strony mogę polecić specjalistów, których poznałem przez tę stronę internetową: http://dentysta-gdansk.com/. W gabinetach – pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera, nic nie boli podczas zabiegów.
#2017-01-20 03:59:22 

Fryna

Użytkownik

Unikanie dentysty to głupota, ale… potrafię zrozumieć. MEDISS to świetna placówka i specjaliści. Zabrałam tam kiedyś nastoletnią córkę, która też za dentystami nie przepada – była zachwycona. Panie naprawdę bardzo delikatne.
#2017-01-20 04:59:34 

cichociemny

Użytkownik

Ten gabinet to rzeczywiście doskonały wybór dla osób, które mają dentofobię. Sam leczę się tam od ponad dwóch lat, a za dentystami nie przepadam. Lekarze są wyjątkowo mili, konkretni, cierpliwi, a co najważniejsze, mają podejście do pacjenta.
#2017-01-20 07:48:37 

Leokadia

Użytkownik

Myślę, że to doskonały pomysł! I to dobrze, że siostra wreszcie się przekonała. Stomatolodzy z tego gabinetu na pewno utrzymają ją w przekonaniu, że leczenie zębów nie jest takie straszne ;)
#2017-01-20 08:09:29 

lastwoman

Użytkownik

Uspokoiliście mnie, bo naprawdę myślałam, że nikogo mojej siostrze nie polecę. W takim razie pozostaje nam się przyjrzeć bliżej temu gabinetowi i umówić ją na wizytę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015