#2017-01-04 03:21:40 

Herflick

Użytkownik

Niedługo chcę złożyć pozew o rozwód. Przypuszczam, że mnie zdradza i ma osobne konto w banku, na którym odkłada wspólne pieniądze. Zastanawia mnie, czy wynajęcie detektywa może mi pomóc, by przebiegł jak najszybciej i bez żadnych utrudnień ze strony żony? Wiem, że zrobi wszystko, byle tylko nie dać mi rozwodu.
#2017-01-04 04:42:02 

MamusiaOli

Użytkownik

Jeśli jest tak jak mówisz, toprzede wszystkim trzeba jej udowodnić nieuczciwość. Samemu będzie ci ciężko to zrobić, dlatego wynajęcie detektywa to bardzo dobry pomysł.
#2017-01-04 05:59:02 

voobar

Użytkownik

Jeśli oboje z małżonków zgadzają się na takie same warunki, wtedy nie potrzebna jest niczyja pomoc. Ale przy najmniejszej nawet różnicy zdań spór może się ciągnąć bardzo, bardzo długo. Wtedy dobrze zbierać materiał dowodowy, a najlepiej zrobi to profesjonalista. Najlepiej jest, gdy detektyw w rozwodach się specjalizuje. Wtedy masz pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone dyskretnie i sprawnie. Możesz o tym poczytać tutaj http://www.detektywipl.pl/uslugi/rozwody.html i pomyśleć czy warto zatrudnić pomoc detektywa.
#2017-01-04 07:34:18 

Herflick

Użytkownik

A jeśli nic takiego w rzeczywistości nie ma miejsca i moje domysły są złe?
#2017-01-04 09:39:18 

Casandra15

Użytkownik

Tym bardziej warto zatrudnić detektywów! Być może zachowanie żony jest wynikiem jakichś kłopotów, o których ci nie mówi. Szkoda, by przez błahostkę rozpadło się twoje małżeństwo. A jeśli masz rację, to agencja zbierze dla ciebie materiały, dzięki którym rozwód odbędzie się szybko i bez przeszkód.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015