#2016-11-18 05:07:17 

Zazazuzu

Użytkownik

Witajcie. Jakiś czas kupiłam w aptece Nurofen i w całej mojej bezmyślności z tym związanej chyba wyrzuciłam ulotke. Teraz musze się z niej czegos koniecznie dowiedzieć i nie mogę jej nigdzie znaleźć, a przecież nie będę drugi raz kupować tylko dlatego, żeby mieć ulotkę no bez przesady. Ktoś może ma to i może poratować?
#2016-11-18 05:56:24 

Lucius

Użytkownik

Koleżanko, jak chcesz to przecież ulotkę Nurofenu znajdziesz bez problemu w internecie także bez obaw. Jakoś sobie wszyscy z tym poradzimy i dowiesz się dokładnie wszystkie z tej ulotki czego tam byś się chciała dowiedzieć. No tak to jest że po prostu człowiek czasami niechący się pozbywa z domu różnych rzeczy i potem na gwałt szuka.
#2016-11-18 06:07:13 

Fryna

Użytkownik

No ja tak samo miałam jeśli chodzi o lek Pulneo syrop ulotka na szczęście się znalazła w internecie i bez problemu sobie poradziłam i całe szczęście, bo się okazało przynajmniej w jakich porcjach muszę ten lek stosować a tak to bym sobie zdrowo łyknęła i byłby problem :/
#2016-11-18 07:32:44 

Lucius

Użytkownik

No dlatego zawsze trzeba takie rzeczy sprawdzam. Ja teraz właśnie sobie kupiłem tabletki Permen i gdyby nie ulotka to też bym źle je brał i dopiero by było jakby się okazało, że brałem a duże dawki i jeszcze bym sobie zaszkodził zamiast sobie pomóc. No ale to już właśnie tak jest że człowiek chce kombinować
#2016-11-18 07:50:40 

Fryna

Użytkownik

No prawda? A jednak nie warto bo się może okazać, że rzeczywiście przekombinuje i dopiero będzie potem trzeba problemy naprawiać
#2016-11-18 09:57:09 

Zazazuzu

Użytkownik

Także morał z naszej dyskusji jest taki, żeby wyrzucać ulotek, bo się mogą przydać i trzeba zawsze wiedzieć co się bierze, że później nie było przypału :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015