#2016-11-03 04:10:04 

Król Lir

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Znalazłem się w takim punkcie swojego życia, że czuję, że potrzebuję pomocy z zewnątrz. Chciałbym zgłosić się do dobrego life coacha z Poznania, który byłby w stanie mnie nakierunkować na zmiany w moim życiu. Jestem bardzo ciekaw co tak naprawdę jest on w stanie mi przekazać i czy to może mieć pozytywny wpływ na mnie. Cóż, na parę wizyt mogę się wybrać. Znacie dobrego life coacha z Poznania? Którzy mogą pomóc?
#2016-11-03 05:19:59 

UlaKowalska

Użytkownik

No szczerze mówiąc to jeśli chodzi o life coaching Poznań jest świetnym miejscem aby zacząć właśnie chodzenie do dobrego coacha. Znam stamtąd znakomitego coacha, który ma doskonałą opinię na całą Polskę. Odwiedź sobie ten odnośnik to poczytasz sobie więcej o nim. Naprawdę bardzo warto.
#2016-11-03 06:12:22 

MamusiaOli

Użytkownik

No ja polecam też świetnego coacha, proszę pod tym adresem internetowym znajdziesz dokładne informacje o nim: http://michallegowski.pl/o-mnie/ ;) masz tam wszystko opisane, życiorys, zakres usług itp. poczytaj sobie o nim, a jak Cię przekona do siebie to zgłoś się na jego sesje coachingowe ;)
#2016-11-03 08:23:31 

Casandra15

Użytkownik

O proszę, fajnie, że ktoś tutaj na forum pisze o coachingu ;) ten temat jest mi bardzo bliski bo sama kiedyś chciałabym zostać dobrym coachem ;) akurat śledzę opisywanego przez Was coacha od dłuższego czasu i przyznam, że sama bym się do niego przeszła. Bo jest naprawdę niezwykle interesujący!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015