#2016-09-26 20:14:14 

de_sade

Użytkownik

Witam serdecznie. Zakładam ten wątek, bo chciałbym poznać Waszą opinię na temat gadżetów reklamowych w firmach. Ostatnio bardzo popularne są kubki z nadrukiem, gdzie widnieje na przyklad logo firmy. Mysle o tym, zeby zamówic cos takiego do swojej firmy, to mała firma, fakt, ale może takie gadzety wzmocniły by wizerunek... Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy to nie jest już takie jakies oklepane i tandentne?
#2016-09-26 22:45:53 

Król Lir

Użytkownik

Witam, nieee na pewno nie jest tandetne i oklepane :D to po prostu najpopularniejszy i najskuteczniejszy sposób na budowanie wizerunku firmy, taka prawda ;) Generalnie nie ma szanującego się zakładu czy firmy bez firmowego długopisu, kubeczka czy notesu. Jeśli masz środki na tego typu rzeczy, zamawiaj ;)
#2016-09-26 23:58:16 

voobar

Użytkownik

Wedlug mnie na przyklad podarowanie kubka z nadrukiem potencjalnemu klientowi to super sprawa. Moge Ci polecic sklep: http://www.fabrykagadzetow.com.pl/pl/c/Kubki/96 , gdzie ja właśnie zamawiałem kubki z logo. Trzeba przesłać logo, jakie ma na nich byc, wybrac produkt ich ilosc – kalkulator na stronie przelicza od razu kwote. Prosto i przyjemnie :) Pozdrawiam!
#2016-09-27 02:52:09 

Lucius

Użytkownik

No u mnie w firmie kazdy z pracowaników co jakis czas dostaje długopis firmowy, wszyscy sie cieszą, jest ich zapas i akurat o to sie nigdy nie musze martwić, hehe :D i tez spoko, ze zawsze dajemy je klientom, to dobrze wygląda.
#2016-09-27 05:38:36 

Herflick

Użytkownik

Są różne rodzaje takich gadżetów, to wcale nie jest tandetne, wrecz przeciwnie!! To tylko dobrze wplywa na wizerunek firmy! Czego teraz nie wymyslaja, firmy rozdaja zakladki, odblaski a nawet sprzet elektroniczny... Na targach czasami firmy rozdaja całe paczki gadzetów, ktore reklamuja firme, wiec jest w czym wybierac, a firma na pewno bedzie sie lepiej prezentowac.
#2016-09-27 07:14:50 

de_sade

Użytkownik

Dzieki za podanie stronki do sklepu! Wlasnie cos takiego mnie interesuje. Sprzet elektroniczny może poki co sobie odpuszcze, zacznę od skromnych kubków z nadrukiem. Dzieki za Wasze rady, chlopaki! Pzdr!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015