#2016-09-16 03:06:35 

Król Lir

Użytkownik

Witam. Szukam firmy z zewnątrz, która by się przyjrzała jak wygląda ochrona danych w naszej firmie. Po prostu, żeby przyjrzeli się temu z zewnątrz, jako niezależni eksperci. Bardzo mi zależy na tym, aby potem przedstawili profesjonalną ocenę i żeby wskazali, jakie obszary działalności naszej firmy są konieczne są zmiany, co ulepszyć itp. Znacie taką firmę?
#2016-09-16 03:38:35 

Casandra15

Użytkownik

Ja się też rozglądam za identyczną właśnie firmą. Najlepiej taką, żeby miała naprawdę duże doświadczenie w tym i potrafili coś doradzić naprawdę rzetelnego, a nie tylko wystawili byle jaką ocenę i do widzenia.
#2016-09-16 05:43:09 

Herflick

Użytkownik

Polecam firmę: http://www.abi-szczecin.pl/zewnetrzny-abi.html ;) tutaj znajdziecie dokładnie przedstawioną historię, opis firmy i ogólnie to w czym się specjalizuje itp. od siebie powiem, że akurat korzystaliśmy z usług tej firmy w przeszłości i naprawdę jest to świetna firma, która jest doskonała w tym co robi. Gorąco polecam każdemu, kto ma problemy z ochroną danych w przedsiębiorstwie itp.
#2016-09-16 07:46:17 

GamerWill

Użytkownik

Super, że istnieje tego typu firma.. teraz wiem do kogo również możemy się zwrócić w naszej firmie, w razie potrzeb ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015