#2016-09-14 02:39:41 

Lucius

Użytkownik

Hej! Mam niewielką firmę wytwórczą, w której ludzie pracują w specjalnej odzieży roboczej. Do tej pory mieli jakieś stare szafy, które mi się gdzieś z odzysku udalo zdobyć, ale to chyba nienajlepszy sposob na przetrzymywanie takich ubrań. DOdatkowo też chciałbym ułatwić zespołowi wydającemu środki ochronne pracę, żeby sprawniej to wydawali, a nie musieli latać do każdej szafki po kolejny kask itp.
#2016-09-14 04:46:39 

GamerWill

Użytkownik

Zainwestuj najlepiej w szafki pracownicze. Takie metalowe, wiesz chyba o czym mówię. Nie tylko jest to całkiem tani biznes, ale przy tym i masz dobrze zabezpieczone ubrania. W razie nawet gdyby jakims cudem udało się wejść komuś niepowołanemu do środka, to nikt nic nie zwinie.
#2016-09-14 06:05:43 

Entuzjasta

Użytkownik

Kolega mnie nieco wyprzedził :) Dodatkowo, odnosząc się do drugiej części pytania, to poleciłbym regały na kółkach producenta Galter. To dobra łódzka firma, która zajmuje się produkcją tego typu szafek i regałów. Spójrz na to tak. Wydający podciąga sobie taki regał pod okienko i wydaje. Na koniec dnia, zbiera, ustawia wszystko pod ścianą i masz porządek. Brzmi nieźle, nie?
#2016-09-14 06:23:05 

Lucius

Użytkownik

Brzmi zupełnie konkretnie :) Ale z drugiej strony zastanawiam się, czy by po prostu nie postawić np. regał metalowy gdzieś na zewnątrz i na nich poustawiać kaski, to trochę pzyspieszy też chyba robotę, nie?
#2016-09-14 08:13:48 

GamerWill

Użytkownik

Być może i tak :) Ja raczej na regale bym poustawiał takie rzeczy, które są potrzebne ASAP w momencie wypadku. Czyli jakieś do pierwszej pomocy środki, albo środki przeciwdziałające substancjom toksycznym?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015