#2016-09-01 22:26:42 

voobar

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Niedawno moja córka obroniła doktorat i jestem z niej ogromnie dumny. To pierwszy doktor w naszej rodzinie, dlatego jestem bardzo szczęsliwy, iż to właśnie moje dziecko odniosło taki sukces. Zawsze w nią wierzyłem i wspierałem w każdym momencie jej życia. Nigdy się nie poddawała. Czasem mam wrażenie, że mimo iż ja jestem rodzicem a ona dzieckiem, to bardzo wiele mnie nauczyła. Chciałbym zrobić małe przyjęcie, aby pogratulować jej sukcesu. Myślę też nad jakimś prezentem. Pomożecie mi wybrać coś odpowiedniego na tę okazję? Pozdrawiam, Mikołaj.
#2016-09-02 01:06:54 

Król Lir

Użytkownik

Bardzo gratuluję, sam pamiętam jak robiłem doktorat i moi rodzice chwalili się tym wszystkim dookoła. To ogromna duma, mieć dziecko które chce odnosić takie sukcesy. Ponieważ studia trzeciego stopnia to nasza własna decyzja przecież.
#2016-09-02 03:08:17 

de_sade

Użytkownik

Ja myślę, że fajnym prezentem może być wspólny, rodzinny wyjazd albo coś, o czym córka zawsze marzyła. Może instrument? Nie wiem, czym ona się interesuje. Z czego w ogóle zrobiła ten doktorat?
#2016-09-02 04:45:49 

voobar

Użytkownik

Z psychologii.
#2016-09-02 06:32:18 

Kleopatka

Użytkownik

Więc na pewno znane są jej zagadnienia psychologii stroju! Ja myślę, że to będzie dobry traf. Na stronie internetowej butiku Loretti znajdziesz wiele ubrań, które pomogą podkreślić jej silny charakter i sprawią, że poczuje się piękna, wyjątkowa i doceniona. Zerknij na ofertę: http://loretti.pl/ i wybierz coś, co według Ciebie ucieszyłoby ją.
#2016-09-02 08:05:51 

lastwoman

Użytkownik

Jestem kobietą, więc mogę doradzić, z czego osobiście ja bym się ucieszyła. Na pewno doceniłabym, gdyby ktoś kupił mi modną torebkę Love Moschino gdyż uwielbiam tą markę. Uwielbiam też torebki i mogłabym mieć ich niezliczoną ilość. Przynajmniej mogłabym je zmieniać codziennie :).
#2016-09-02 08:59:25 

MamusiaOli

Użytkownik

Skoro mówimy o dodatkach, to ja polecam obejrzeć tę ofertę: http://loretti.pl/54_liu-jo. Ja bym się cieszyłą cokolwiek bym dostała, najważniejszy jest przecież gest i to, że rodzice szczerze cieszą się z osiągnięć swojego dziecka. Twoja córka musi być bardzo szczęśliwa widząc, ze jesteście z niej dumni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015