#2016-09-01 00:58:42 

de_sade

Użytkownik

Cześć wszystkim. Ostatnio postanowiłem założyć stronę internetową firmy. Szukam sprawdzonego dostawcy domeny i serwera na którym będzie stała strona, kogo polecacie? Szukam fajnej oferty w pakiecie z dostępem do poczty i serwerem. Z góry dzięki za pomoc ;)
#2016-09-01 02:41:31 

cichociemny

Użytkownik

To już ciężko samemu porównać oferty co? Powiem ci szczerze tak, zależy jakie domeny cię interesują. Jeżeli chcesz żeby to była domena .pl to mam jednego fajnego dostawcę. Wysyłam ci link do ich strony internetowej, zobacz sobie w zakładce z pakietami ;)
#2016-09-01 04:00:24 

Casandra15

Użytkownik

U mnie w firmie mamy 3 strony internetowe, każda odpowiada innej części firmy. Wszystko załatwialiśmy na stronie https://www.hekko.pl/ więc polecam tam zobaczyć. Nie mam pojęcia jak ta oferta wygląda na tle innych firm ale tutaj mam super obsługę więc jak by coś się stało to zawsze jest się do kogo zgłosić. Polecam ;)
#2016-09-01 06:33:26 

Leokadia

Użytkownik

Mam do was jedno pytanie, jeżeli chcę zobaczyć czy jakaś domena jest zajęta to gdzie to zrobić? Jest jakaś wyszukiwarka domen internetowych ? O firmie z posta powyżej słyszałam całkiem sporo pozytywnych opinii i chętnie skorzystam z ich usług, może faktycznie wszystko jest tak jak ludzie piszą :P
#2016-09-01 06:48:36 

Król Lir

Użytkownik

Trafiłem na ich stronę jak szukałem tanich domen com i jak na razie mam już u nich dwie moje strony. Bardzo fajny serwis, wszystko załatwiłem w kilkanaście minut i mogłem się cieszyć dostępem do serwera i domeny. Polecam bo mają przemiłą obsługę ;)
#2016-09-01 09:27:44 

de_sade

Użytkownik

Słyszałem że mają dobre ceny ale akurat to nie jest jakiś wielki problem. Jeżeli cena będzie wyższa to też się nic nie stanie, dla mnie ważne żeby wszystko działało jak należy. Zaraz wejdę i zobaczę czy domena która mnie interesuje jest wolna.
#2016-09-01 11:19:35 

MamusiaOli

Użytkownik

Mamy u nich nasz serwer VPS. Wszystko pracuje bardzo stabilnie i w ciągu ostatniego roku raz tylko mieliśmy sytuacje że coś tam się przycięło i trzeba było resetować. Tak to przez ten czas nawet małego opóźnienia, takie usługi się ceni ;) Polecam jak interesuje cię coś sprawdzonego ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015