#2016-08-25 00:24:40 

cichociemny

Użytkownik

Witam witam :) Słuchajcie moi drodzy. Mam tutaj taką sprawę do obgadania. Mianowicie chodzi o to, że chcę kupić nowe drzwi do domu. No w sumie bardziej nie wiem czy chcę czy musze. Bo chcicec to bym z własnej woli chciał, a musze bo stare już ledwo stoją i się boję, że nawet jak mocniej wiatr zawieje, to będzie po drzwiach i tyle. Sprawa moja jest więc taka, że potrzebuje drzwi wejściowych i nie wiem gdzie je kupić. We Wrocławiu mieszkam to jeszcze dodam, żeby było wiadomo gdzie mi pomagać. Znacie może jakieś miejsca, gdzie się idzie i kupuje drzwi
#2016-08-25 01:51:12 

Herflick

Użytkownik

O matko ale masz problem. Idziesz do sklepu, wchodzisz i mówisz: dzień dobry, poproszę drzwi. No i sprawa załatwiona. Ja nie wiem o co wam chodzi ludzie wszyscy z tym szukaniem wszystkiego w iternecie. Nie mam drzwi to pytam. Nie, ja nie mam drzwi to ide i kupuje a nie pytam się ludziom na forum co o tym sadza lol
#2016-08-25 04:26:59 

Król Lir

Użytkownik

Ech widzisz, ty nie pytasz, ale za to siedzisz na forum i trollujesz. To chyba najgorsze co robić można. Ale wracając do sedna problemu, który został postawiony w tym wątku. No jeśli chodzi o drzwi wejściowe Wrocław akurat nie powinien Cię tutaj zawieść bo ofert możesz dostać naprawdę sporo. Ale trzeba też umiejętnie do ego podhodzić i wybrać taka, która będzie najbardziej korzystna

#2016-08-25 06:20:06 

cichociemny

Użytkownik

No właśnie i tu się pojawia. Bo jak mam to zrobić? Po sklepach chodzić i ceny w zeszycie zapisywać, żeby potem pójść tam gdzie jest najtaniej? Będę śmieszny
#2016-08-25 07:32:20 

Król Lir

Użytkownik

No i żeby nie być śmiesznym to właśnie warto na forum zapytać kogoś kt się na tym zna. Wchodzisz na stronę cerchem.com.pl i tam sobie wybierasz takie drzwi jakie Ci najbardziej odpowiadają. Moim zdaniem stosunek ceny do jakości, który jest tam dostępny jest tym, na który na pewno warto zwrócić uwagę. No w każdym bądź razie mnie się to najbardziej opłaciło zrobić zakup drzwi właśnie w tym miejscu, więc Tobie się też powinno udać
#2016-08-25 08:56:33 

cichociemny

Użytkownik

Czyli argument przeciwko naszemu trollowi, że jednak warto wchodzić na forum i pytać innych ludzi :)
#2016-08-25 10:28:21 

Herflick

Użytkownik

No niech wam będzie, że macie rację
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015