#2016-08-19 00:23:31 

Lucius

Użytkownik

Siema wszystkim. Tak jak w temacie, szukam czegoś fajnego i klimatycznego. Chcę wybrać się z dziewczyną na jakiś urlop kilkudniowy i szukam jakiegoś fajnego miejsca. Jeżeli znacie jakieś takie hotele to proszę o namiary, ale tylko miejsca gdzie byliście bo zależy mi na tym żeby było idealnie.
#2016-08-19 02:43:12 

GamerWill

Użytkownik

Mam takie jedno miejsce gdzie zabierałem moją żonę, wtedy jeszcze dziewczynę. Jedź sobie do Płocka do hotelu Dębowa Góra i tam zobacz. Mega klimatyczne miejsce z fajnymi udogodnieniami idealne na kilkudniowy urlop. Pewnie sam pojadę tam jak będę miał kilka dni luzu.
#2016-08-19 03:24:52 

Zazazuzu

Użytkownik

Bardzo dobrze znam ten hotel i jeździłam tam jeszcze jakiś czas temu regularnie. Pech chciał że musiałam się przeprowadzić w inny region polski i tak jakoś wyszło że nie ma kiedy tam pojechać. Zawsze dobrze wspominam to miejsce :P
#2016-08-19 05:59:31 

Fryna

Użytkownik

Wejdź na http://www.hoteldebowagora.pl/medical-spa i tam zobacz. To jest ten hotel co kolega wyżej już pisał ale że akurat mam link do ich strony to postanowiłam że wrzucę. Bardzo fajne miejsce a ja jeżdżę tam głównie ze względu na to spa. Fajnie tak odpocząć kilka dni ;)
#2016-08-19 08:51:00 

Entuzjasta

Użytkownik

Nie wiem czy to jeszcze jest ale była taka opcja w hotelu jak weekend w spa i można było za dużo mniejsze pieniądze zrobić sobie taki wypad. Korzystałem z tego raz i powiem wam szczerze że już wtedy wszystko tam mieli. Teraz pewnie dużo się zmieniło na lepsze ;)
#2016-08-19 09:50:12 

Lucius

Użytkownik

Poczytałem też troszkę na necie i patrzyłem na zdjęcia na stronie i wygląda to bardzo elegancko. Wydaje się że miejsce jest bardzo fajnie a z tego co mi tutaj piszecie to warto tam jechać. Ciekawy jestem jak ceny za pokoje ale akurat to w tym momencie nie ma jakiegoś dużego znaczenia.
#2016-08-19 12:33:00 

Fryna

Użytkownik

Ceny są fajne i nie ma co narzekać bo w zestawie dostajesz dostęp do wszystkiego. Po drugie to jest tam tak jak z każdym innym hotelem. Ceny się zmieniają więc ciężko powiedzieć ile będzie kosztował ten sam pokój 2 tygodnie później. Wszystko zależy od terminu i wielu innych rzeczy. I tak polecam :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015