#2016-08-09 02:12:34 

AntoniK

Użytkownik

Witam wszystkich. Jakie meble powinny koniecznie znaleźć się w salonie waszym zdaniem? Odpowiedzi na to pytanie będą dla mnie ważne bo ja poupychałbym w pokoju dziennym chyba wszystko co tylko mam. Głównie tam spędzam czas i wolę mieć każdą rzecz pod ręką, a że mieszkanie jest 3 pokojowe a ja sam to jakoś muszę to zgrabnie rozdysponować. Liczę na ciekawe sugestie.
#2016-08-09 04:57:38 

Zazazuzu

Użytkownik

Hej! ja kupiłam niedrogą nowoczesną ławę do salonu, stolik pod telewizor, kanapę i półki na książki i to wszystko. Nie widzę powodu żeby zagracać przestrzeń więc ograniczam się do minimum i jak narazie takie podejście się sprawdza bo oprócz estetyki cieszę się praktyczności. Wydaje mi się że to wszystko zależy jednak od osobistych upodobań. Jesli chcesz z salonu zrobicpokoj dzienny i pracownię zarazem to czemuby nie?
#2016-08-09 06:11:31 

Fryna

Użytkownik

Jak wprowadziłam się na własne mieszkanie to najważniejsze do kupienia było łóżko do sypialni drewniane najlepiej ale inne materiały też rozważałam. Udało mi sie znaleźć w dobrze wyposażonym sklepie meblowym, ale w oko wpadły mi także komody do salonu chociaż założyłam sobie styl skandynawski czyli zero niepotrzebnych rzeczy i koniecznie biały kolor wyposażenia. Tak szczerze to ta komoda na początku nie była mi jakoś szczególnie potrzebna ale jak już ją wstawiłam to szybko okazało się że pięknie się wpasowała w wystrój, a przechowywanie niektórych rzeczy byłoby bardzo utrudnione. Z tych powodów uważam że to jeden z lepszych moich zakupów który nauczył mnie że nie ma co się ograniczać, jeśli coś się podoba i czujesz że powinno znaleźć się u ciebie to trzeba zamawiać :D.
#2016-08-09 07:55:58 

AntoniK

Użytkownik

Pokrzepiająca odpowiedź :). Dziękuję za zaangażowanie i poświęcony czas, macie rację, zrobię połączony pokój dzienny z salonem. Ustalę sobie jakąś wyimaginowaną granicę na środku pomieszczenia i umebluję tak jak mi wygodnie. Jeśli będzie niepraktycznie to spróbuję czegoś nowego. Pozdrawiam i bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i wskazówki.
#2016-08-09 10:14:29 

Fryna

Użytkownik

Nie ma za co, powodzenia i wszystkiego dobrego :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015