#2016-08-09 00:26:58 

Król Lir

Użytkownik

Cześć wszystkim. Prowadzę mały zakład produkcyjny z niewielkim biurem. Dotychczas biuro sprzątałem sam, czasem pomagała mi córka, ale zdecydowała się wyjechać na studia, a ja mam ostatnio bardzo mało czasu z powodu nowych kontraktów. Jak to w rodzinnym biznesie – wszystkim zajmujemy się sami, ale chodzi mi po głowie wynajęcie profesjonalnej firmy sprzątającej. Dostrzegam same plusy tego wyboru poza tym, że jestem nieufny z natury i jakoś trudno mi wyobrazić sobie obecność kogoś obcego. W skrócie moje pytanie można sprowadzić do tytułu tematu. Będewdzieczny za odpowiedzi.
#2016-08-09 01:18:59 

Kleopatka

Użytkownik

Jeśli bedziesz korzystał z usług profesjonalnej firmy to nie masz o co sieobawiac. Od wielu lat korzystam ze znanej firmy sprzątającej z Gorzowa i jestem bardzo zadowolona. Pod wzgledem czystości nie mam zadnychzastrzezen bo wszystko jest drobiazgowo posprzatane, biuro pachnie i lśni. Co do zaufania mam absolutnie pełne bo firma z którą współpracuję jest renomowana i zatrudnia odpowiedzialne osoby. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-08-09 02:50:20 

voobar

Użytkownik

Witam, wszystko się zgadza – profesjonalne firmy są w pełni bezpieczne i godne zaufania. Miałem to szczęscie ze szukając fachowej firmy ochroniarskiej trafiłem na taką, która ma w ofercie również usługi sprzątania. Takie kompleksowe dbanie o firmę bardzo mi się podoba i ułatwia mi rozliczanie, papierologię i w ogóle oszczedza czas.
#2016-08-09 03:53:00 

cichociemny

Użytkownik

Mamy XXI wiek, korzystanie z usług i specjalizacja to domeny naszych czasów wiec nie wiem skad takie obawy. Podpisujesz przeciezumowe, jesli cos zostanie uszkodzone albo zgubione to koszty pokrywa ubezpieczyciel. Chyba za duzomyslisz na ten temat. Powinieneś wiedziec ze w biznesie trzeba miec otwarty umyslzeby móc sierozwijac, pozdro.
#2016-08-09 06:24:55 

Król Lir

Użytkownik

Ależ ja o tym wiem i staram się mieć otwarty umysł niemal w kazdej materii. To tylko pytanie na które odpowiedzi miały rozwiać i rozwiały moją wątpliwość. Bardzo dziekuje za zaangażowanie i pozdrawiam serdecznie. Wszystkiego dobrego i powodzenia.
#2016-08-09 07:52:23 

Kleopatka

Użytkownik

Wzajemnie, 3maj się ciepło i do napisania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015