#2016-07-27 21:30:41 

MamusiaOli

Użytkownik

Cześć, wybieram się na kameralną rodzinną imprezę, a jestem w zaawansowanej ciąży. Nie bardzo wiem co mam na siebie włożyć. W ósmym miesiącu żeby dobrze wyglądać pozostaje mi tylko sukienka bo przecież jest lato i nie zamierzam się gotować. Zastnawiam się tylko nad fasonem. Standardowo kobiety wybierają w miarę proste sukienki, odcięte pod piersiami. A mi podobają się w kształcie odwróconego trapezu, czyli na górze szersze, zwężane na dole, ale nie wiem czy taka sukienka, w takim fasonie będzie odpowiednia na taką imprezę? Doradźcie mi coś proszę.
#2016-07-28 00:18:39 

Casandra15

Użytkownik

to Ty musisz wiedzieć w czyms dobrze wyglądasz, a przede wszystkim w czym się czujesz. Jeśli odpowiada Ci sukienka w stylu odwróconego trapezu to ją po prostu włóz.
#2016-07-28 00:28:35 

Leokadia

Użytkownik

ja tam lubie niestandardowe rozwiązania więc też pewnie wybrałabym ta w kształcie odwróconego trapezu, ponieważ – z tego co mówisz i jak uruchomiła się moja wyobraźnia – musi ona całkiem seksowanie na kobiecie w ciązy wyglądać.
#2016-07-28 00:45:45 

Fryna

Użytkownik

ja chodziłam w takich letnich sukienkach ciążowych i musze przyznać, że nie było dla mnie wygodniejszego fasonu. Przynajmniej nie miałam wrażenie, że jak wiatr zawieje to wszystko będzie mi widać :-) dlatego polecam – bardziej eleganckie fasony nadają się też na rodzinne spotkania. Nie masz nad czym się zastanawiać.
#2016-07-28 02:59:22 

MamusiaOli

Użytkownik

mierzyłam już taką w sklepie i podobała mi się – tzn. sama sobie się w niej podobałam, znacznie bardziej niż w tej standardowej.
#2016-07-28 03:51:20 

Leokadia

Użytkownik

w sklepach sukienek ciążowychjest w dużo – trzeba tylko wybrać taką w której się dobrze czujemy i sobie podobamy. Jak mąż będzie zadowolony, to fajnie, a jak nie – jego sprawa :-)
#2016-07-28 05:43:58 

Casandra15

Użytkownik

Dokładnie tak jak mówisz – dlatego kupuj to w czym czujesz się dobrze i jest Ci wygodnie. Jesteś w ciązy – masz do tego świete prawo. A obczaiłam ten fason o którym wspominałaś i faktycznie jest on doskonałą alternatywą dla tradycyjnych sukienek odcinanych pod biustem. Kupuj i nie zastanawiaj się!
#2016-07-28 07:56:16 

MamusiaOli

Użytkownik

Też jestem takiego zdania. Kobiety w ciązy mogą wszystko :-)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015