#2016-07-21 03:53:44 

GamerWill

Użytkownik

Siema, mam problem z komputerem. Padł mi komputer i potrzebuję namiary na dobry serwis komputerowy. Szukam firmy solidnej, która naprawi mój komputer szybko. Byłoby dobrze, gdyby mieli usługę dojazdu do klienta. Jeśli znacie jakiś porządny serwis w Warszawie, dajcie znać!
#2016-07-21 05:07:53 

Entuzjasta

Użytkownik

Witam, mój komputer jakiś czas temu także odmówił posłuszeństwa i znalazłem wtedy firmę Bezpieczny Lapek. Ekspresowo przywrócili komputer do życia i teraz działa bez zarzutu. Mam wrażenie, że każdy problem z komputerem są w stanie rozwiązać, nieważne, czy muszą odzyskać dane czy zainstalować nowy system.

#2016-07-21 07:40:58 

GamerWill

Użytkownik

O, super, sprawdzę zaraz ich stronę internetową!
#2016-07-21 08:29:36 

Kleopatka

Użytkownik

Panowie, a czy to prawda, że konserwacja dysku pomaga w przedłużeniu żywotności komputera? Usłyszałam to ostatnio, kiedy odbierałam z naprawy laptopa w serwisie obok mojego domu i zastanawiam się, czy to prawda, czy po prostu chcieli mnie naciągnąć na kolejne wydatki. Zdecydowałam się na tamten serwis tylko dlatego, że jest blisko mojego domu. Nie mam do nich dużego zaufania. Gdybym wcześniej trafiła na forum, wiedziałabym, że lepiej od razu poszukać firmę Bezpieczny Lapek.
#2016-07-21 10:52:59 

GamerWill

Użytkownik

Sprawdziłem i wygląda na to, że skorzystam z ich usług, bo mają naprawdę rozbudowaną ofertę i atrakcyjne ceny. Ale nie wiem, czy dojeżdżają do klienta? Wie Pan coś o tym? A co do konserwacji laptopów w Warszawie wiele serwisów oferuje tę usługę i myślę, że raz na jakiś czas rzeczywiście warto z niej skorzystać, bo wtedy komputer działa sprawniej, a co za tym idzie- także dłużej.

#2016-07-21 11:19:36 

Entuzjasta

Użytkownik

Tak, z tego, co wiem, to serwisanci dojeżdżają do klientów w Warszawie, bo jest to mobilny serwis komputerowy. W sumie opcja dojazdu do klienta rzadko się zdarza w większych miastach, a co dopiero w stolicy. Myślę, żeto ich kolejna zaleta;)

#2016-07-21 12:49:22 

GamerWill

Użytkownik

Wybór został dokonany. Dziękuję za pomoc! Zaraz zadzwonię do serwisu, a jutro udam się tam z komputerem moim i żony. Pozdrawiam serdecznie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015