#2016-07-18 03:17:43 

Herflick

Użytkownik

Witam serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć czy tłumaczenia stron internetowych wymagają dodatkowej pracy i są droższe od normalnych tłumaczeń. Proszę o informacje od osób które zlecały już takie prace i mogą dużo na ten temat powiedzieć. Pozdrawiam i z góry dziękuję za zianteresowanie.
#2016-07-18 03:41:26 

MamusiaOli

Użytkownik

Duże znaczenie ma co to za strony bo zazwyczaj zawierają specjalistyczne informacje, albo język potoczny który jest bardzo trudny do opracowania. Często wymaga wiele wysiłku aby zrozumieć kontekst i dobrać odpowiednie słownictwo. Dobrze się na tym znam bo prowadze firmę wspolpracujaca z odbiorcami na całym świecie wiec dobrze zrobione, profesjonalne tłumaczenia rosyjski, szwedzki, turecki czy francuski były bardzo istotne w pozyskiwaniu kolejnych kontrahentów.
#2016-07-18 06:04:08 

Herflick

Użytkownik

Mnie interesowałby właśnie język rosyjski, ale tłumacze z którymi się kontaktowałem sceptycznie podchodzą do treści internetowych, życzą sobie o wiele większych dopłat. Stąd moje pytanie tutaj.
#2016-07-18 07:16:13 

MamusiaOli

Użytkownik

Od upadku komunizmu zaprzestano powszechnej nauki tego języka w Polsce przez co chyba nie przesadzę jeśli uznam go za niszowy, szczególnie w centralnej i zachodniej częsci kraju. Polecam skorzystać z oferty tej firmy - http://z-rosyjskiego.pl/stron-internetowych/ . Zlecenie które dla mnie wykonali kosztowało o wiele mniej niż u konkurencji a wykonanie było profesjonalne i rzetelne. Poleciłam już wielu swoim znajomym i nikt nie powiedział złego słowa.
#2016-07-18 08:32:46 

voobar

Użytkownik

Witam, też korzystałem z usług tego tłumacza i jestem bardzo zadowolony z jakości tłumaczenia. Co do ceny przekładu na język rosyjski to oferta jest bardzo konkurencyjna i nie wiem czy gdziekolwiek uda ci się znaleźć coś tańszego w chociażby podobnej jakości. Poza tym kontakt z osobą tłumaczącą również oceniam bardzo pozytywnie, tak jak szybkość wykonania zlecenia.
#2016-07-18 09:31:23 

Herflick

Użytkownik

Dziękuję za odpowiedzi. Tak jak pisaliście ceny są bardzo korzystne, o wiele lepsze niż dotychczas proponowane. Pewnie jeszcze dziś bede starał sieskontaktowac i dopytac o szczegoly ale bardzo doceniam wszystko w czym pomogliscie. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015