#2016-07-15 02:17:20 

Herflick

Użytkownik

Dawno tu nie zaglądałem na forum. Teraz potrzebuję pomocy, bo zamierzamy z moją dziewczyną kupić mieszkanie. Myślimy, że cenowo stać nas by coś kupić na rynku pierwotnym. Chcemy coś ogarniętego i już zaczęliśmy szukać, ale póki co zastanawiamy się nad możliwym ryzykiem. Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy kupnie mieszkania od dewelopera?
#2016-07-15 02:29:34 

voobar

Użytkownik

Jak są okna i drzwi, to bierz :)
#2016-07-15 04:25:31 

Herflick

Użytkownik

Ciekawa rada, ale nie skorzystam. :)
#2016-07-15 05:29:05 

voobar

Użytkownik

Wolisz szałas?
#2016-07-15 06:30:09 

Król Lir

Użytkownik

Jak sam kupowałem mieszkanie, to szukałem najpierw info w necie. Jednak tam jest w czym przebierać. Zawsze kupno mieszkań w Poznaniu czy też w każdym innym mieście wiążę się z pewnym przygotowaniem. W necie możesz znaleźć coś w rodzaju poradników na co zwrócić uwagę, ale w tym wypadku własny reserach jest najlepszą opcją. Sąsiadów i tak nie poznasz dobrze, dopóki nie zamieszkasz. Możesz tylko sprawdzić, czy masz możliwość wykupienia miejsca parkingowego albo czy masz boisko niedaleko. Dla mnie kluczowy był parking. Wykupiłem i nie musze się martwić, jak wracam, że nie mam gdzie zaparkować. Sprawdż też, co masz w okolicy, ośrodek zdrowia, jakie sklepy, dojazd. Bo może nie jest tak, jak sobie wymarzyłeś. I sprawa najważniejsza, dowiedz się koniecznie, jaki jest plan zagospodarowania przestrzennego sąsiadujących działek.

#2016-07-15 07:27:46 

MamusiaOli

Użytkownik

Jak szukasz mieszkania, to możesz tu zajrzeć: http://constructa.com.pl/pl/nasza-firma i ewentualnie coś poszukać dla siebie. Solidna firma sprzedaje mieszkania i lokale usługowe w Poznaniu. W necie też podają ceny, więc masz od razu rozeznanie, czy to ci odpowiada, czy masz szukac dalej.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015