#2016-07-12 03:31:41 

Herflick

Użytkownik

#2016-07-12 04:03:11 

voobar

Użytkownik

No witam kolegę. Jasne, że są fani :D My z żoną też lubimy kombinować na takie sposoby i sobie jakoś urozmaicać życie no nie? Ostatnim razem kupiliśmy strój uczennicy i teraz to chyba jeden z naszych ulubionych kostiumów jakie mamy. Początki były trudne, bo ja chciałem zobaczyć, żona jakoś nie była przekonana, no ale wyszło to wszystko nam bardzo fajnie :D No i tak, lolitta.pl to jest całkiem dobra firma, te nasze zakupy najczęściej tam właśnie robimy, bo zawsze mają coś ciekawego w ofercie i nowego.
#2016-07-12 05:34:59 

MamusiaOli

Użytkownik

Fajnie, że się chcecie bawić w takie rzeczy. My też to robimy. :D A jeśli chodzi o firmę Lolitta to ja tam kupuję pończochy takie seksowne i mam do nich jeszcze pas. Mąż pod sufit skacze, jak widzi jakieś nowości, tak to na niego działa. :D Polecam testowanie, przymierzanie i przebieranie się, świetna to jest zabawa. I bawię się zarówno ja, jak i mąż.
#2016-07-12 06:57:32 

Herflick

Użytkownik

Ale się cieszę, że Was tu spotkałem, przynajmniej nie czuję się teraz jak jakiś odludek, który sobie coś tam wymyślił :D Super sprawa z taką bielizną, a na tej stronie już złożyłem zamówienie i mam nadieję, że zostanie szybko zrealizowane, bo się doczekać nie mogę :D
#2016-07-12 09:13:49 

voobar

Użytkownik

Czekaj cierpliwie :D Ale owszem, raczej wszystko szybko od przychodzi, bo mają szybką wysyłkę, jak już to kuriera wina, że coś się spóźnia, ale tak ogólnie to spoko, o samej firmie złego słowa nie mogę powiedzieć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015