#2016-07-07 08:09:33 

Leokadia

Użytkownik

Mam mieszkanie do remontu i chciałabym zrobić to w miarę szybko i za nieduże pieniadze. Będę zobowiązana za polecenia, pozdrawiam gorąco.
#2016-07-07 09:21:03 

Król Lir

Użytkownik

Jeśli zależy ci na porządnej firmie remontowej z Poznania to polecam janer-bud.pl. To sprawdzona i niedroga ekipa która zrobi wszystko w mieszkaniu – od elektryki po malowanie. Mam nadzieje że o to ci chodziło, również pozdrawiam i powodzenia.
#2016-07-07 09:59:04 

GamerWill

Użytkownik

To prawda że świadczą dobre usługi elektryczne Poznań to miasto w którym dużo się buduje i pojawia się coraz więcej nowych firm remontowych ale ja wolę polegać na starych doświadczonych ekipach które mają za sobą wiele wykonanych zleceń. Robili u mnie dom więc wiem co mówię :)
#2016-07-07 11:27:40 

Fryna

Użytkownik

Rok temu chciałam wyremontować mieszkanie w Poznaniu ale nie wiedziałam nawet jak znaleźć dobrą firmę. Mąż gdzies w sieci znalazł bardzo pozytywne opinie o tych panach o których piszecie wiec siezdecydowalismy i nie żałujemy. Panele zostały położone prawidłowo i bardzo profesjonalnie, ściany pomalowane bardzo dokładnie a zabudowy solidne i estetyczne. Jestem bardzo zadowolona ze tak wybrałam i na pewno będę polecackazdemu, bo warto. Pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015