#2016-07-01 02:44:44 

Król Lir

Użytkownik

Niedługo zaczynam kolejny sezon w Alpach na stokach. Tym razem postanowiłem sobie kupić kask z prawdziwego zdarzenia w końcu to jest mega ważne żeby on dobrze przyjął uderzenie gdyby naprawdę coś się stało. Podobno dobry kask może uratować życie. Polecicie mi jakieś kaski do 300 zł? Pozdrawiam
#2016-07-01 03:12:43 

de_sade

Użytkownik

Myśle, że za taką cene to już kupi się naprawdę coś dobrego. Jeśli chodzi o kaski narciarskie, to stolica Wielkopolski ma od lat bardzo dobrą ofertę, chyba najlepszą w całej Polsce. Wiadomo siła uderzenia musi być w odpowiedni sposób rozproszona żeby nic się nie stało w czaskę.
#2016-07-01 04:43:48 

Lucius

Użytkownik

Ja mogę polecić taki sklep też w Poznaniu (bo chyba o to chodziło koledze ze stolicą Wielkopolski), gdzie są bardzo dobre kaski. Wiem bo mój znajomy tam kupuje i sobie chwali. Ja tam natomiast kupuje rowery i różne akcesoria na rower bo jestem maniakiem rowerowym. Przede wszystkim lubię brać udział w różnego typu triathlonach, stąd wybór zazwyczaj roweru szosowego. Co kilka lat zmieniam model. http://supersportowy.pl/7-szosatriathlon tu macie przykłady, a kaski to w odpowiedniej kategorii
#2016-07-01 06:15:03 

GamerWill

Użytkownik

narty to jest spoko sport, ale snowboard jest jeszcze lepszy i daje wiecej przyjemności. Niestety ludzie jeżdżacy na nartach nie mają o tym zupełnie pojęcia... :) Tu i tu jednak dobry helmet to podstawa, dlatego warto w niego porządnie zainwestować, tak jak planuje kolega, który utworzył temat
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015