#2016-06-28 02:42:55 

Herflick

Użytkownik

Witam serdecznie! Czy znajdę tu jakiś budowlańców albo ludzi z podobnych firm? Potrzebuję rady- gdzie mogę kupić w okolicach Częstochowy części do widłowego wózka? Zależy mi na samych częściach do wymiany, ale nie wiem w zasadzie czy też serwisu i montażu nie będę potrzebował. Dziękuję za pomoc!
#2016-06-28 04:14:24 

MamusiaOli

Użytkownik

U nas jak coś się psuje w firmie z wózkami albo innymi takimi sprzętami to zawsze wysyłamy maila i od serwisu do nas pan przychodzi i naprawia :) po prostu zadzwońcie albo do sprzedawcy albo do producenta do wam poradzą
#2016-06-28 06:07:58 

voobar

Użytkownik

A kojarzysz tą firmę http://www.wozkiczestochowa.pl/? To według mnie najlepsi w rejonie sprzedawcy wózków widłowych. Maja też na pewno części używane i nowe, no i serwis- sam tam naprawiałem dwa wózki jakieś pół roku temu. Solidni fachowcy, szybka robota
#2016-06-28 08:56:29 

Król Lir

Użytkownik

Ja jakbym miał już polecić kogoś z Częstochowy od części do widłowych wózków to też bym ich kierował tam gdzie kolega wyżej. Nie znam innej firmy skupionej tylko na tym sprzęcie i mających duzy wybór takich wózków. No i ceny mają w porządku, więc naprawa pewnie też nie wyniesie cię nie wiadomo ile
#2016-06-28 09:51:27 

cichociemny

Użytkownik

Z doświadczenia ci radze nie grzebać się w naprawie jakichs starych wózków tylko kupić nowy- same części często, szczególnie jak są od starych modeli, to kosztuja polowe tego co byś na nowy wydał. Przemyśl sobie to, bo nie warto czasem próbować wskrzeszać starych gratów :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015