#2016-06-28 01:39:34 

Leokadia

Użytkownik

Organizuję inwentaryzacje w trójmieście i chciałabym żeby prace były lepiej zorganizowane. Takie rzeczy robi się głównie w nocy kiedy niektórzy ludzie naprawdę się nie potrafią odnaleźć i szwendają się bez celu. Myślę że kolorowe koszulki z nadrukami pomogłyby koordynatorom w ogarnięciu ekip, a u pozostałych wytworzyłyby profesjonalny obraz mojej firmy. Wydaje mi się ze pomysł jest dobry, pytanie tylko gdzie najtaniej złoże takie zamówienie?
#2016-06-28 04:08:13 

Król Lir

Użytkownik

Pomysł jest jak najbardziej dobry, a tanich koszulek reklamowych z logo szukaj w sklepie Bonnum. Mają bardzo duży wybór i konkurencyjne ceny, a gramatura jest na tyle wysoka aby ubrania były trwałe i dobrze sie nosiły. Kupiłem kiedyś kilka dla moich sprzedawców i wszyscy są z nich zadowoleni.
#2016-06-28 06:29:11 

AntoniK

Użytkownik

Zamawiałem kilka razy sporo gadżetów promocyjnych z Bonnum i też mam pozytywne zdanie na temat tego sklepu. Ceny niskie, jakość porządna, a asortyment szeroki tak jak potrzeba. Sklep obowiązkowy dla każdej firmy której zalezy na klientach. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-06-28 09:03:34 

Kleopatka

Użytkownik

Cześć. Zaopatruję się u nich od samego początku ich istnienia nie tylko z tych wzgledów o których piszecie. Tak dobrych cukierków reklamowych jakie można u nich dostać nie kupi się w żadnym sklepie. Szczerze to sama je wyjadam, jedną torbę trzymam cały czas w biurku i idą mi równo z tymi dla klientów :D. Pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015