#2016-06-27 23:47:33 

MamusiaOli

Użytkownik

Stopy mojego dziecka są dla mnie bardzo ważne. Wiem, że dobre buty kosztują. Nawet takie małe. Zastanawiam się czy lepsze są miękkie czy twarde podeszwy. Zdania są fizjoterapeutów są podzielone i nie wiem kogo słuchać. Z jednej strony w sztywnym obuwiu nie ma możliwości skręcenia kostki, z drugiej stopa nie pracuje naturalnie. Czy ktoś już kupował buty swoim dzieciom i może się podzielić swoim doświadczeniem?
#2016-06-28 00:36:27 

Casandra15

Użytkownik

Zdecydowanie miękkie. Stopa musi pracować. Pomyśl jak ty byś się czuła jakby tobie kazali chodzić w butach narciarskich, które całkowicie usztywniają nogę? No włąśnie masakra,a dziecko nie ma jeszcze tak rozwiniętych mięśni. Najlepsze są takie, których stopa nie czuje. Możesz sprawdzić czy podeszwa zgina się na wszystkie strony. Jeżeli możesz z niej zrobić rurkę. Są OK. Wbrew pozorom nie muszą być drogie. Czasami te tańsze z hurtowni są o wiele lepsze. Często możesz skorzystać ze sklepów internetowych, które są naprawdę dobre. A nawet jeśli okaże się, że źle dobrałąś rozmiar albo dziecko się źle w nich czuje, możesz zwrócić nie podając powodu. To bardzo wygodne.

#2016-06-28 02:03:11 

Herflick

Użytkownik

Zdecydowanie najlepsze są takie, w których stopa może się skręcić na wszystkie strony. Jeżeli but ogranicza możliwości ruchowe nie będzie dobry dla rozwijającej się stopy.
#2016-06-28 03:20:53 

MamusiaOli

Użytkownik

Mogłabym prosić o kontakt do dobrej hurtowni?
#2016-06-28 04:51:24 

Casandra15

Użytkownik

Jasne, proszę tutaj jest link http://www.form24.pl/contact-pol.html. Mają naprawdę dobre buty. Kupuję u nich nie tylko dla dzieci, ale również dla siebie i męża. Praktycznie cała rodzina chodzi w ich butach.

#2016-06-28 07:12:22 

MamusiaOli

Użytkownik

Dzięki wielkie :*
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015