#2016-06-22 22:47:24 

de_sade

Użytkownik

Cześć. Kupiliśmy dom do wykończenia i szukamy inspiracji. Poprzedni właściciel nie zdążył za dużo zrobić aż w końcu skończyły mu się pieniądze i musiał wszystko sprzedać. Na czym my oczywiscie skorzystaiśmy, bo cena była odpowiednio niższa hehe. W każdym razie majster mnie pytał czym wykańczamy i ja nine mam pojęcia.
#2016-06-23 00:34:24 

Król Lir

Użytkownik

No to stary zanim kogokolwiek zatrudnisz to musisz się zastanowić co ci się podoba. Jak się nie znasz na praktycznych aspektach to ci majster powie ale co z tego jak nie przypadnie wam to do gustu? Jaki styl ci się podoba? Jeżeli szukasz czegoś bardzo oryginalnego i chcesz, być jedynym wśród swoich znajomych, który to ma to ja bym ci polecił kupienie tynku strukturalnego. Wygląda naprawdę fantastycznie po wykończeniu.
#2016-06-23 03:26:00 

MamusiaOli

Użytkownik

Zgadzam się a dodatkowo staje się on coraz modniejszy. Zauwazyłam u swoich klientów coraz większe zainteresowanie tym rozwiązaniem. Wbrew pozorom jest to bardzo wszechstronny materiał, ponieważ w zależności od dodatków może u dwóch osób stworzyć kompletnie inne wnętrze. Na przykład w kolorach zimnych i szarościach sprawi, że wnętrze będzie minimalistyczno-urbanistyczne, podczas gdy połączone z drewnem albo MDFem w kolorze drewna naturalnego, będzie pięknie kontrakstował z ciepłem naturalnego materiału. Dużo możliwości aż zacznei brakować ściany :)
#2016-06-23 05:55:11 

Król Lir

Użytkownik

Jeżeli chcesz coś więcej na ten temat sobie zobaczyć to wejdź sobie tu: http://www.gruparm.pl/. Myślę, że spokojnie dowiesz się wszystkiego co potrzebujesz wiedzieć a do tego będziesz miał od razu miejsce, z którego możesz wszystko kupić.
#2016-06-23 07:20:51 

voobar

Użytkownik

Mi podoba się coś nieco innego. W sumie efekt może i jest podobny, ale wykonanie nieco inne. Zastanów się nad farbą strukturalną, to jest równie popularne ale dla kogoś kto nie robi remontów za często za to chce odmalowywać, jest to idealne rozwiązanie.
#2016-06-23 08:28:04 

de_sade

Użytkownik

Tak, na pewno się rozejrzę. Widziałem kilka realizacji z udziałem tych dwóch materiałów i powiem, że jestem pod wrażeniem. Nie spodziewałem się, że to może tak profesjonalnie wyglądać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015