#2016-06-13 21:02:36 

de_sade

Użytkownik

Hej mam pytanie do wszystkich tutaj zgromadzonych fanów militariów itp. czy lubicie sklejać samoloety? czy wolicie raczej jakieś inne modele typu czołgi jakieś wozy militarne terenówki?? jestem ciekawy odpowiedzi bo sam osobiście jestem bardzo wciągniety w samoloty sklejam niemieckie i oczywiście aliantów też!! jedne i drugie z taka samą przyjemnością hehe!! :D to jest mega zabawa dla małych i dużych chłopców!
#2016-06-13 21:55:34 

Król Lir

Użytkownik

ja zawsze sie bardzo interesowalem historia dlatego tez lubie ja sobie odtwarzac i jak mam jakies fajne modele samolotów do sklejania to je bardzo szybko wykonuje, gdzies kilka godzi i mam gotowy pomalowany. oczywiscie bardzo wazne jest zeby uzywac odpowiedniego kleju. polecam chemie ze sklepu modelarskiego Agtom, maja tam bardzo dobre kleje cyjankowe. Polecam
#2016-06-14 00:37:08 

GamerWill

Użytkownik

nie wiem jak wy, ale dla mnie modele do sklejania to jest zabawa, która jak się za nią zabiorę, to już mi cały świat przysłania... potarfię się tak w tym zapamiętać ze masakra. nic innego mi tyle przyjemnosci nie sprawia znaczy wolę to niż jakiś sport, oglądanie filmów czy granie w gry. no chyba że w gry bitewne hyhy
#2016-06-14 01:42:57 

Leokadia

Użytkownik

ja ostatnio szukałam prezentu dla mojego synka na urodziny i trafiłam na tę stronę http://agtom.eu/7-modele-do-sklejania muszę przyznać że super są te modele (AŻ bym sama posklejała !) i syn też był mega zadowolony, zrobił model chyba następnego dnia już potem ładnie pomalował oczywiście specjalną farbą którą mu wcześniej kupiłam. także myślę że to naprawdę fajna rzecz, takie sklejanie modeli
#2016-06-14 04:25:25 

cichociemny

Użytkownik

dobre śa samoloty firmy Italeri, moge szczerze polecic jako ze mam kilka. mam też od nich pendzelek oraz też jedno zwykłe auto, jakieś bugati stare zdaje się, takie stylowe. fajne jest to że maja duzo miniatur takich właśnie starych rzeczy i dla pasjonatów to jest na prawdę frajda
#2016-06-14 06:19:25 

Lucius

Użytkownik

ja tam sklejam tylko imitacje niemieckich aeroplanów, mam powooli już całą kolekcję i jestem z niej dumny. nawet moja mama pokazuje ją gościom, jak do nas przychodza
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015