#2016-06-13 00:25:38 

Król Lir

Użytkownik

Witam Was wszystkich! Jest sprawa, że moja babcia z drugiego konca Polski ostatnio dosyć kiepsko się czuje… Wiecie, wiek ma swoje prawa. Nic jej niby nie zagraza i tak dalej, ale warto by było, żeby ktoś przy niej był. Ja na szczęście moge sobie pozwolić na dwutygodniowy wypad do niej, żeby ją tam wesprzec, tylko jest jeden problem. Ona mieszka na takiej wiosce, że nawet tam specjalnie pociagi i autobusy dojeżdżają. Zreszta, nawet, jakbym podjechał pociągiem i ktos by mnie przywiuzł, to pózniej niewiele bym zrobił bedąc na miejscu bez samochodu. Prawko mam, ale teraz nie wiem, skąd wzią samochód na szybkiego, bo od żadnego znajomego nie porzyczę, bo wiadomo… im też potrzebny. Kupić nie kupię, bo mnie nie stac specjalnie na utrzymanie go. Pomóżcie prosze.
#2016-06-13 02:11:16 

Kleopatka

Użytkownik

Współczuję sytuacji z babcia… A słuchaj, a nikt nie moze z rodziny, kto blizej mieszka do niej podjechac? Napewno jest ktos blizej z samochodem.
#2016-06-13 03:06:49 

Król Lir

Użytkownik

Oczywiscie, ze są bliżej, problem w tym, że większość z nich ma regularna pracę i nie mają na razie jak wzia ćurlopu, a przynajmniej tak twierdzą…
#2016-06-13 04:58:11 

Kleopatka

Użytkownik

To może nich chociaż oni udostępnią samochód? To byłby przynajmniej jakiś wkład z ich strony.
#2016-06-13 06:44:06 

Entuzjasta

Użytkownik

Cześć stary, słuchaj, ja myślę, że nie ma co się bawić w rodzinę czy w znajomych, bo wiadomo… auto jest potrzebne każdemu, a nawet jeśli ktoś twierdzi, że jest inaczej, to po kilku dniach zapewne byś dostal telefon w kształcie „kiedy wracasz, bo mi auto potrzebne”. Najlepiej myślę, jakbys skorzystał z opcji wynajmu samochodu w Warszawie. Wtedy masz pewność, że nikt ci gitay nie będzie zawracał, a Ty moesz wziąć samochód na tyle, na ile potrzebujesz.

#2016-06-13 07:51:28 

Król Lir

Użytkownik

W sumie to jest jakaś myśl… tylko nie wiem, gdzie ewentualnie miałbym szukać takiej wypożyczalni. Jakiś pomysł?
#2016-06-13 08:37:32 

Entuzjasta

Użytkownik

Powiem Ci tak, mi się zdarzyło korzystać z wypożyczalni, którą możesz z naleźć pod adresem http://akm.pl/. Facet raz mi wjechał w tył i z jego OC brałem samochód zastępzy właśnie w tej wypożyczalni. Autko wygodne, dobrze technicznie przygotowane, w sam raz na daleką podruż myslę ;)

#2016-06-13 10:16:02 

Król Lir

Użytkownik

O no to super by było :) W takim razie dziękuję pięknie za polecenie :) I myślę, że temat jest już wyczerpany i można go zamykac.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015