#2016-05-04 21:33:01 

Casandra15

Użytkownik

Hej forumowicze. Mam krótkie pytanie takie jak w temacie. Czy ktoś jest mi w stanie podać jakiś fajny i sprawdzony sklep, który sprzedaje meble skierowane typowo dla młodych użytkowników? Szukałam trochę po internecie, ale nie sposób przeszukać wszystkiego. Może ktoś ma coś ciekawego?
#2016-05-05 00:18:08 

Leokadia

Użytkownik

Każdy ceniony sklep meblowy ma też swoją kolekcję mebli dziecięcych. Nie wiem czy patrzyłaś, ale czasem trafiają się fajne wyprzedaże posezonowe. W internecie często jest znacznie taniej, ale nie masz tego komfortu, że możesz coś dotknąć przed samym zakupem :D
#2016-05-05 02:44:48 

Casandra15

Użytkownik

Mieszkam w mniejszej miejscowości i nie ma tu jakoś specjalnie dużo takich sklepów. Właśnie dlatego szukam w internecie, bo tutaj zawsze mi wszystko dowiozą :D
#2016-05-05 03:08:44 

lastwoman

Użytkownik

No to ja ci polecę stronę http://www.babybest.pl/ . Zamawiałam tam kilka dni temu łóżko dla mojej córki i jestem bardzo zadowolona z tego co przyszło. To co widziałam na zdjęciu i to co dostałam praktycznie nie różni się niczym. Bardzo ładnie wykonany mebel i w atrakcyjnej cenie. Warto zwrócić uwagę na tę stronę. Znajoma mi poleciła a sama zamawia już tam któryś raz z kolei.

#2016-05-05 04:08:27 

Król Lir

Użytkownik

Wiem że żona zamawiała kiedyś coś na tej stronie i z tego co mówiła to bardzo fajnie to wyglądało. Patrzyłem też z ciekawości opinie na temat firmy i póki co nie ma tam negatywnych komentarzy. Trzeba korzystać póki firma nie urosła i się nie zepsuli :D
#2016-05-05 06:47:55 

Casandra15

Użytkownik

No właśnie tak oglądam te wszystkie zdjęcia i sama nie wiem co wybrać. Fajne rzeczy tutaj są, naprawdę fajne tylko jak tak na to patrze to mam ochotę przerobić pokój tak jak na zdjęciach :D Dzięki za odpowiedzi i życzę miłego dnia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015