#2016-05-04 00:59:36 

Leokadia

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Czy ktoś może mi polecić firmę albo producenta który ma w ofercie fajne zestawy składające się ze stołu i krzeseł. Chcę zmienić stół w jadalni i szukam czegoś konkretnego. Proszę o jakieś rady.
#2016-05-04 03:10:15 

Casandra15

Użytkownik

Od kiedy zawracam sobie głowę krzesłami drewnianymi nie znalazłam jeszcze ani jeden firmy która robiła by to bezbłędnie. Dołączam się więc do pytania. Jakiś producent u nas w kraju robi takie meble?
#2016-05-04 03:55:59 

Król Lir

Użytkownik

No to ja was zaskoczę ponieważ znam jedną firmę, która produkuje meble u nas i są one niesamowitej jakości. Wejdź na http://www.meblepotocki.pl/pl/c/Stoly/31 i poszukaj stołu dla siebie. Dobierzesz do tego później tylko krzesła i będziesz miała piękny komplet który nie rozpadnie się po kilku miesiącach.
#2016-05-04 06:32:37 

cichociemny

Użytkownik

No ja znam firmę i również mogę polecić. Stół który mam w domu jest właśnie od nich. Część moich znajomych postawiła na polską firmę i jest bardzo zadowolona, bo jakością nie odbiega od innych producentów a czasem nawet je przewyższają. Tak czy inaczej to polecam każdemu kto chce mieć ładne i solidne meble.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015