#2016-04-29 02:18:30 

Herflick

Użytkownik

Cześć Wam. Mam do Was gorącą prośbę. Otóż potrzebuję porady z wyborem ogrodzenia. Nie znam się kompletnie na tym a nie mam kogo innego zapytać. Pomyślałem, że rozsądniej będzie napisać na forum, żeby tu coś dopytać. Może ktoś poleci firmę w której mogę zamówić metalowe ogrodzenia? Proszę o pomoc ;)
#2016-04-29 03:28:26 

voobar

Użytkownik

Hmm, z tego co kojarzę, mój znajomy zamawiał na ogrodzenia-brygada99.pl i bardzo sobie chwalił. Myślę, że możesz śmiało u nich zamawiać ;) Zobacz dokładnie ofertę na ich stronie.
#2016-04-29 04:41:53 

Herflick

Użytkownik

Dzięki.. widzę, żę mają spory wybór w tym eleganckie bramy ogrodzeniowe, a zakup takiej również wchodzi u nas w grę. Dzięki za pomoc ;) fajnie, że ktoś tu napisał i mi podpowiedział ,bez tego bym kompletnie nie wiedział co zrobić. Już teraz miałem obawy, że nikt tu nie napisze i będę musiał po znajomych pytać, żeby coś podpowiedzieli ;)
#2016-04-29 07:11:41 

voobar

Użytkownik

Nie ma o czym mówić, ja akurat na ogrodzeniach się trochę znam, bo nie raz byłem i pomagałem przy pracach przy nim, więc potrafię ocenić gdy jakaś firma robi dobrą robotę itp. Dlatego właśnie wkleiłem ten link, bo wiem, że oni faktycznie się doskonale na tym znają i to prawdziwi fachowcy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015