#2016-04-27 02:23:46 

Herflick

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Planuję zorganizować duży event, związany z promocją naszej firmy. Event ma mieć miejsce w Krakowie i obejmować, uroczystą imprezę sportową, imprezę itp. Jednak wydaję mi się, że będzie to bardzo utrdnione bez pomocy osób z zewnątrz, a chodzi mi mianowicie o hostessy, które pozytywnie mogłyby wpłynąć na budowanie wizerunku naszej firmy. Próbowaliśmy indywidualnie poszukać hostess, ale niestety nikt nie zgłaszał się. Pomyślałem, że może napiszę na forum i ktoś mi doradzi jakieś miejsce, gdzie mógłbym takie wynająć? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
#2016-04-27 04:44:10 

voobar

Użytkownik

Niestety nie jestem w stanie pomóc.. organizowałem co prawda eventy w przeszłości, ale ma małą skalę i raczej nie promocyjne, żeby pomagała w nich hostessa lub jacyś inni promotorzy. Sam nie wiem co bym na Twoim miejscu zrobił, ale może ktoś jeszcze Ci tu pomoże.
#2016-04-27 05:30:19 

Król Lir

Użytkownik

Jest jedna świetna firma: http://www.hostamo.pl/hostessy-krakow/ skorzystaj sobie z usług tej firmy. Nie dość, że mają bardzo piękne hostessy, to są mają ponad 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu takiej działalności. Mają hostessy, promotorów i wielu wielu innych doświadczonych pracowników. Zgłoś się koniecznie do nich, jak Ci zależy na jakości i to żeby event przebiegł jak najbardziej profesjonalnie.
#2016-04-27 08:18:57 

MamusiaOli

Użytkownik

Heh, pracowałam kiedyś jako hostessa ;) Fajna praca, ale o dziwo bardzo ciężka. Każdy na Ciebie patrzy i musisz ogólnie świetnie wyglądać i ciągle się uśmiechać.
#2016-04-27 08:34:28 

de_sade

Użytkownik

W Krakowie jak widzę ciągle coś się dzieje ;) Mieszkałem tam przez ładnych 5 lat i to miasto po prostu żyje.. ciągle coś się dzieje i sporo kreatywnych i pomysłowych ludzi tam się osiedliło ;) Teraz przeniosłem się do małej miejscowości i mi tego brakuje, bo niestety ludzie tutaj są straszni ospali i nie widać w nich chęci do życia, taką jaką mają ludzie w większym mieście.
#2016-04-27 09:22:25 

Herflick

Użytkownik

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i udzielanie się w tym temacie! Przede wszystkim dziękuje na namiary na hostamo.pl stronka jest niezwykle profesjonalna i mi się bardzo podoba.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015