#2016-04-26 03:37:28 

Król Lir

Użytkownik

Witam! Więc jestem w trakcie budowy domu na wsi. Mamy niewielkie podwórko, które chcemy urządzić tak, by obiekty wokół domu nie zajmowały za dużo miejca. Wobec tego mam do Was pytanie, czy bardziej się opłaca budować garaż, czy też lepiej postawić wiatę dla samochodu?
#2016-04-26 04:30:31 

voobar

Użytkownik

Cześć! Słuchaj, jak dla mnie garaż jest o tyle bardziej funkcjonalny, że tam możesz schować wszystkie jakieś narzędzia, jak taczkę, grabie itd., a to jednak jest ważne, by mieć tego typu asortyment, jak ma się podwórko :)
#2016-04-26 06:09:02 

Herflick

Użytkownik

Kolega wyżej niby ma rację, ale równie dobrze można po prostu wziąć drewnianą wiatę, która byłaby na przykład dwustanowiskowa. Zawsze mozesz dać płot osłonowy na tylną i na boczne ścianki wiaty i masz wtedy ładnie zabudowany taki ala garaż. W jednej części trzymasz takie narzędzia (młotki i całą resztę i tak bym na Twoim miejscu trzymał w domu, a w drugiej po prostu stawiasz samochód. Jak dla mnie idealne, kompaktowe rozwiązanie na małe podwórko.
#2016-04-26 08:45:12 

Król Lir

Użytkownik

No właśnie zależałoby nam na tym, by to było względnie mały obiekt, bo to wiadomo… jak się stawia garaż, to jest on mimo wszystko większy :) No cóz, w każdym razie będę jakoś w tę stronę celował. Dzięki za poradę!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015