#2016-04-21 06:22:36 

MadameButterfly

Użytkownik

Mój mąż oddala się ode mnie, nie jest już taki troskliwy i zainteresowany jak dawniej. Wydaje mi się że chodzi po prostu o okoliczności, bo ma coraz wiecej stresu w pracy, sprawy z jego rodzicami tez nie ukladaja sie ciekawie. Bardzo chcialabym mu pomóc ale jest osobą zamkniętą i nie chce za bardzo rozmawiac o sobie. Macie jakis pomysl co moglabym zrobić aby nas uratować, bo mam przeczucie ze nie idziemy w dobrym kierunku.
#2016-04-21 06:34:16 

Casandra15

Użytkownik

No w dobrym kierunku na pewno nie idziecie, to jest pewne. Też miałam takie problemy, często się powtarzają bo takie jest życie. Znalazłam jednak na to swietny sposób. Kiedy czuję ze coś się dzieje nie tak jak powinno to organizujemy sobie z moim facetem przerwę od wszystkiego i wszystkich, pakujemy się i jedziemy do domku nad jeziorem w Żninie to jakieś 100 km od naszego miejsca zamieszkania wiec mozemy sie tam bezpiecznie zaszyc i troche z sobą pobyć. Polecam, sposób działa w 100%.
#2016-04-21 09:20:42 

MadameButterfly

Użytkownik

To mogłoby się sprawdzić, z tym ze nie chcialabym zbyt daleko jezdzic, ktos zna moze jakis odosobniony osrodek w okolicach Poznania?
#2016-04-21 09:41:40 

cichociemny

Użytkownik

Jeśli chodzi o dobry wypoczynek Brzezina - Agroturystyka Wielkopolska ma w zanadrzu piękną perełkę jaką są Pałuki. To piękna kraina położona w bardzo malowniczych stronach, cicha i spokojna. W Brzezinie znajduje się gospodarstwo agroturystyczne które po prostu trzeba odwiedzić bo nie tylko ma duszę, ale także pozwala wyciszyć się i wypocząć tak jak nigdzie indziej się nie da. Jeżdże tam co roku i mogę tylko polecić.

#2016-04-21 09:58:54 

MadameButterfly

Użytkownik

Chyba udało mi się znaleźc stronę tego ośrodka, czy to będzie ta: brzezina-agroturystyka.pl? Jeśli tak to koniecznie musze tam pojechać bo domki są przepiękne, a okolica cudowna. Proszę o odpowiedź dla pewności :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015