#2016-04-05 06:16:57 

MadameButterfly

Użytkownik

Od dziecka miałam problemy z krzywymi zębami i rodzice niestety specjalnie nie zareagowali kiedyś no i teraz zostałam z tym problem, heh…wiem że są te takie aparaty na zęby, co to prostują, ale ponoć to przez długie miesiące trwa prostowanie, trzeba chidzić na jakieś naciąganie tego i w ogóle, ludzie ile to kasy musi kosztować. Znacie jakieś skuteczne, ale nie zadrogie sposoby? Może jakiś stomatolog stosuje jakieś ciekawe metody??
#2016-04-05 07:55:43 

Król Lir

Użytkownik

hehe, no to już wiesz dlaczego rodzice problemem się nie zajęli :P nie no żart, jeśli chodzi o prostowanie zębów to wcale nie jest to jakiś straszny zabieg, fakt, naciąganie aparatu potrafi być nieprzyjemne, ale bez przesady że to jakaś tragedia. To przynajmniej jest sprawdzone i bezpieczne, tak mi się wydaje.
#2016-04-05 08:37:54 

lastwoman

Użytkownik

Podobno skuteczna jest metoda na takie nakładki Invisalign Warszawa ma jakieś gabinet, gdzie ta właśnie metoda jest stosowana, ale nie pamiętam teraz gdzie, poszukaj w necie, założę się, że bardzo szybko znajdziesz co trzeba ;)
#2016-04-05 09:25:43 

de_sade

Użytkownik

to prawda, to są jakieś nowoczesne nakładki, które nie tylko skuteczniej, ale i szybciej to robią. Jak poczekasz to niedługo moja koleżanka będzie szła skorzystać z takiej metody to mogę dać znać co onao tym myśli. Jakie to szczęście, że moje zęby były proste.
#2016-04-05 09:50:41 

GamerWill

Użytkownik

generalnie ceny stomatologów w Warszawie wcale nie są takie wysokie więc nie wiem skąd masz te informacje, że to nie wiadomo ile będzie kosztowało. Weź normalny aparat i będzie ok, tylu osobom to pomogło, a ty narzekasz…
#2016-04-05 10:33:55 

MadameButterfly

Użytkownik

wiesz, pewnie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, nie każdy zarabia tysiące i nie każdego z tego powodu stać na wszystkie zabiegi. Zaciekawiła mnie jednak ta nowoczesna metoda, muszę o niej co nieco sobie poczytać. Dzięki w każdym bądź razie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015