#2016-03-29 02:49:55 

BrązowyHarcerz

Użytkownik

Siema! O ile mnóstwo rzeczy kupuje przez neta tak w przypadku opon mam jakieś takie wewnętrzne opory, heh, nie wiem. Czy ktoś kupował kiedyś opony właśnie w ten sposób? Zastanawiam się czy są one dobrej jakości czy niższa cena nie jest tutaj kosztem właśnie tego, że opony są dość marne. Z góry dzięki za waszą pomoc.
#2016-03-29 04:51:20 

Entuzjasta

Użytkownik

Ja już wiele razy kupowałem w ten sposób opony sklep internetowy według mnie naprawdę ma opony normalnej jakości, tak jak w zwykłych sklepach. Cała różnica polega po prostu na tym, że w tym wypadku sklep nie musi opłacać kosztownej siedziby, zatrudniać sztabu ludzi, a do tego często nie ma wszystkim opon na magazynach tylko są one domawiane kiedy ktoś zakupi. Ja na pewno się nie zawiodłem i spokojnie mogę polecić.

#2016-03-29 05:19:50 

BrązowyHarcerz

Użytkownik

a jak wygląda sprawa zwrotów? Jak na przykład opony okażą się nie za bardzo albo coś im będzie?
#2016-03-29 07:03:49 

Casandra15

Użytkownik

ehh, przecież w necie co byś nie kupował, czy długopis, czy krowe, czy samochód czy cokolwiek innego to masz 14 dni na zwrot bez podawania przyczyny…
#2016-03-29 08:08:35 

BrązowyHarcerz

Użytkownik

Nie kumam czemu się denerwujesz, tylko pytam :/ Ja kiedyś felgi aluminiowe kupowałem przez internet i było ok, ale w przypadku opon wydaje mi się to jakieś takie dziwne. Gdzie w ogóle kupujecie oponki po necie?

#2016-03-29 08:35:38 

Entuzjasta

Użytkownik

na przykład tutaj możesz sobie wejść sklep.opony-kunicki.pl, generalnie przecież co za problem spędzić parę minut i poszukać jakiegoś miejsca? Pamiętaj, że zawsze jest możliwość zwrotu w przeciągu 14 dni więc naprawdę nie masz się kompletnie czego obawiać.
#2016-03-29 08:56:36 

BrązowyHarcerz

Użytkownik

Te oponki mi się bardzo podobają http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Bridgestone-letnie, nie znam się specjalnie na tym, ale ceny są przystępne, a marka mi się dobrze kojarzy :D Chyba się skuszę jednak na ten zakup online, ale dzięki za waszą pomoc bo bardzo mi pomogła.

#2016-03-29 09:23:17 

Leokadia

Użytkownik

kupowanie jak kupowanie, cała różnica polega na tym, że ze 2 dni poczekasz na dostawę i już. Pozdro i szerokiej drogi skoro oponki sobie kupujesz :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015