#2016-03-22 06:38:43 

de_sade

Użytkownik

Witajcie wszyscy. Mam problem z silnikiem elektrycznym w mojej maszynie. W firmie posiadamy elektryczny wózek w którym ostatnio padł silnik. Niestety nie znam się na tym więc muszę oddać sprzęt do kogoś kto zna ten temat. Proszę o jakieś namiary na firmę z okolić wwa.
#2016-03-22 07:04:28 

Lucius

Użytkownik

Najlepiej znaleźć jakiegoś sprawdzonego elektryka. Może się okazać, że jest to jakaś drobnostka którą trzeba wymienić i wszystko będzie działać. Ja osobiście znam jedną osobę która się tym zajmuje. Wysłałem ci numer do gościa, powiedź że dostałeś go od Damiana.
#2016-03-22 07:40:03 

cichociemny

Użytkownik

Jest wiele firm, które zajmują się przezwajaniem silników prądowych w Warszawie. Korzystałem z usług jednej z nich. Wszystkie dane które mi zostały wysłałem na pw. Nie mam pewności, że firma dalej istnieje, ale spróbuj się z nimi skontaktować, powinni bez problemu rozwiązać twój przypadek.
#2016-03-22 09:41:54 

GamerWill

Użytkownik

W internecie znajdziesz całą masę specjalistów. Znajdź sobie firmę, która oferuje dojazd do klienta. Wtedy wszystko zostanie zrobione na miejscu bez niepotrzebnych komplikacji przy jeżdżeniu z tym sprzętem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015