#2016-03-17 03:43:54 

Fryna

Użytkownik

Hej! Zastanawiam się wlasnie nad wyborem dostawcy czesci do mojej firmy. Niestety mm z tym problemem, bo nie zawsze ceny są konkurencyjne lub proponowana jakość części nieszczególnie satysfakcjonująca. Polećcie proszę jakiegoś sprawdzonego producenta czy sklep.
#2016-03-17 06:28:01 

Lucius

Użytkownik

Gratulacje. Rzadko się spotyka kobiety, ktore stoją na czele takich firm. Ja niestety nie kojarzę żadnego dobrego podmiotu. Zwykle miałem kontakt z tyminieszczególnie godnymi polecenia.
#2016-03-17 06:57:09 

Fryna

Użytkownik

JA niestety też mam takie doświadczenia. Mam jednak nadzieje, że na forum znajdzie się ktoś, kto podzieli się jakimiś sprawdzonymi kontaktami.
#2016-03-17 08:01:22 

GamerWill

Użytkownik

Ja aktualnie korzystam z oferty tego podmiotu: http://www.abcnc.pl/ i nie mam żadnych zastrzeżeń. Mają wszystkie elementy, których potrzebuje. Sprawdźcie, a może i Wam przypadnie do gustu.

#2016-03-17 10:45:55 

Leokadia

Użytkownik

Jeśli potrzebne Ci koło pasowe pod pasy klinowe czy prowadnica, zajrzyj do serwisów aukcyjnych. Tam znaleźć można sporo ciekawych produktow w konkurencyjnych cenach. Często wystawiają je tam sami producenci, więc szybko znajdziesz kilka interesujących firm. Mi zawsze się to udawało, więc może warto w ten sposób sprobować.

#2016-03-17 13:39:06 

Fryna

Użytkownik

Potrzebna mi między innymi nakrętka kulowa w dobrej cenie oraz listwa zębata. Z pewnością wykorzystam Wasze wskazówki, jednak nie ukrywam, że zależy mi szczególnie na rekomendowanych firmach. Jeśli ktoś mógłby polecić coś sprawdzonego, chętnie się zapoznam.

#2016-03-17 13:56:17 

Entuzjasta

Użytkownik

Ja jestem w podobnej sytuacji, więc tez z niecierpliwością czekam na jakiekolwiek wskazówki. Mam nadzieje, że wkońcu znajdzie się na forum ktoś, kto podzieli się sprawdzonymi kontaktami i załączy link do ciekawej oferty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015