#2016-03-07 02:10:25 

Casandra15

Użytkownik

Chcę zasięgnąć porady, bo trochę gryze się sama ze sobą: jak myślicie czy szkło sprawdzi się jako materiał np. na drzwi albo balustrady? Mi się to bardzo podoba, ale mąż mówi, że będzie niebezpiecznie jak się stłucze. Co myślicie? Możecie mi jakoś doradzić?
#2016-03-07 02:23:28 

UlaKowalska

Użytkownik

Mi się też mega podobają wykończenia ze szkła!! Taka lekkość i estetyka- niczym byś nie osiągnęła takiego efektu jak szkłem właśnie.
#2016-03-07 05:10:08 

Herflick

Użytkownik

Podzielam obawy twojego męża co do trwałości... niby na stronach piszą że to porządne tworzywo, ale sam jakoś ciężko się do tego przekonuje.
#2016-03-07 07:55:44 

Entuzjasta

Użytkownik

Ja mam u siebie w domu szklane ścianki działowe i efekt jest świetny- mimo małej przestrzeni wydaje się bardzo dużo miejsca no i jest taki efekt nowoczesności. Zajrzyjcie sobie na stronę z której aj zamawiałem http://www.mrsglass.pl/realizacje/szklane-scianki-dzialowe/ . Ta firma ma też tak jak chciałaś balustrady panele i takie ta inne rzeczy i wszystko ze szkła. Ja u siebie chciałem stworzyć jakby kilka nowych pomieszczeń, a ściany by sprawiły wrażenie przytłoczenia, więc się zdecydowałem i nie załuje
#2016-03-07 09:34:36 

Leokadia

Użytkownik

jako miłośniczka szklanych elementów w domu mówię ci- śmiało kupuj i montuj! To szkło jest tak trwałe, że gwarantuje ci że nic się nie stanie. Oczywiście rozważ wybór sprawdzonej firmy i spytaj ich o trwałość wtedy tak jak mi, Tobie zaproponują takie super trwałe i nie będziesz musiała się matwić
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015