#2016-03-02 05:05:07 

lastwoman

Użytkownik

czesc, Mam ogromny problem z tym, by dokładnie wyczyścić mój dywan w salonie. Jest mocno zabrudzony, w tym przez kilka plam z kawy i wina. Jest to efekt niedawnej imprezy :) Macie jakiś dobry pomysł na to, by doprowadzić go do dawnego stanu?
#2016-03-02 07:53:15 

de_sade

Użytkownik

W sieci znajdziesz masę skutecznych przepisów na to, by pozbyc się plam określonego typu, ale trudno mi sie wypowiedzieć na temat ich skutecznosci, bo mój dywan nigdy nie przechodził takich tortur. Starałem się z nim obchodzić raczej ladogdnie. Moje dzieci miały troche mniej szacunku, ale nigdy nie było takiego dramatu jak u Ciebie :)
#2016-03-02 08:14:07 

Casandra15

Użytkownik

Wydaje mi się, że możesz odwiedzić dobry sklep z akcesoriami do sprzątania i kupić specjalny preparat do czyszczenia dywanów. U mnie zwykle takie działanie dawało dobre rezultaty, ale nie miałam nigdy ta zabrudzonego dywanu, wiec nie wiem jak będzie u Ciebie.
#2016-03-02 10:16:45 

lastwoman

Użytkownik

Zaczynam się troche wstydzić :) Niestety testowałam już jakieś proszki i pianki do czyszczenia dywanów, ale efekt był raczej mizerny. Miejscami dywan udało się doczyścić, ale nadal w wielu miejscach wygląda tragicznie. Zastanawiam się, czy nie warto skorzystać z tej oferty: http://www.mobilnykarcher.pl/Uslugi/Czyszczenie-dywanow-i-wykladzin. Wydaje mi się, że bez pomocy specjalistów, nie uda mi się skutecznie poradzić z problemem.
#2016-03-02 12:22:47 

Lucius

Użytkownik

Jeśli chodzi o firmę http://www.mobilnykarcher.pl/o-nas mogę jak najbardziej polecić jej usługi. Sam kilkukrotnie korzystałem z ich pomocy przy czyszczeniu tapicerki i efekt zawsze bardzo mnie zaskakiwał. Myślę, że z Twoim dywanem może być podobnie, dlatego koniecznie się na taki krok zdecyduj.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015