#2016-03-01 07:28:24 

Herflick

Użytkownik

Witam serdecznie. Szukam firmy, która podjęłaby się zrobienia okien do 4 drzwi garażowych w warsztacie. Interesują mnie okna zrobione w taki sposób, żeby podjeżdżający klient widział że w środku stoi już auto i nie zastawiał dla niego wyjazdu. Teraz właśnie nie dysponuję drzwiami z oknami i notorycznie cały plac się korkuje bo ktoś stanie przed warsztatem pójdzie do biura i ruch zatamowany. Proszę o pomoc.
#2016-03-01 08:35:04 

Król Lir

Użytkownik

Cześć jakiś czas temu zamawiałem kilka okien garażowych na wymiar w firmie erna. Podobnie jak Ty miałem drzwi bez okien i żona stwierdziła że garaże wyglądają jak dziuple na kradzione auta :P. Poza tym masz rację że niefajnie to wygląda jak klient nie wie czy może wjechać czy nie i tak czeka.
#2016-03-01 09:22:38 

Herflick

Użytkownik

Dzięki, a jak to wyglądało u ciebie z kosztami?
#2016-03-01 10:15:30 

Król Lir

Użytkownik

Zapłaciłem naprawdę niedużo. Zanim podjąłem decyzję trochę popytałem, poszukałem, kilka firm przyjechało zbierać wymiary bo mam specyficzne stare drzwi i najtaniej wychodziło właśnie w erna. W dodatku kilka osób mi ich polecało i widziałem efekty ich pracy więc nie miałem już wątpliwości. Pozdrawiam.
#2016-03-01 10:33:49 

Casandra15

Użytkownik

Hej! Mój mąż szukał ostatnio okien do bramy garażu i znalazł dobrą ofertę w sklepie o którym rozmawiacie. Dyskutowaliśmy nad decyzją, bo ceny mają o wiele niższe niż konkurencja i szukaliśmy haczyka, ale okazało się że moi znajomi również u nich zamawiali okna i wszystko przyszło jak należy. Teraz widzę że profesjonalne warsztaty też u nich zamawiaja wiec najwyraźniej warto.
#2016-03-01 11:10:28 

Król Lir

Użytkownik

No wie Pani, jestem przedsiebiorca wiec jak widze ze robota jest solidna i dobrze zrobiona, a cena najnizsza to trzeba miec niepokolei w glowie zeby kombinowac i szukac dziury w calym. Takie jest moje zdanie.
#2016-03-01 12:06:21 

Herflick

Użytkownik

Dziś zamówiłem okna, mogę jeszcze dodać że obsługa jest bardzo miła i rzeczowo potrafi doradzić najlepsze wyjścia. Szczególnie to mi się spodobało, bo wiadomo jak to dzis jest, kazdy chce sprzedac i wpycha drugiemu wszystko co sie da. A tu niespodzianka- pan doradzil mi nawet tanszy wariant, wiec jestem podwojnie zadowolony. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015