#2016-02-24 04:02:07 

Leokadia

Użytkownik

Cześć. Dopadła mnie smutna konkluzja, otóż w moim domu jest zdecydowanie za dużo ubrań. Wiem, że może się to dla części kobiet wydawać nieprawdopodobne, ale już jest całkowity przesyt. Do tego, mam już w sobie coś takiego, ze teraz nie potrafię wyrzuć czy tam oddać tych ubrań.. ale w końcu się chyba za to wezmę. Też tak macie, że po pewnym czasie Wasz dom przypomina sklep z odzieżą??
#2016-02-24 05:37:15 

Casandra15

Użytkownik

No ja mam tak z moim mężem. Z jego kurtek męskich hurtownie można śmiało otworzyć. W ogóle to niby mówią, że kobiety mają więcej ubrań, że tak świrują na tym punkcie, u n as w domu to właśnie mój mąż w tej kategorii przoduje..
#2016-02-24 08:35:56 

Fryna

Użytkownik

oj.. skoro już kobieta mówi, że jest za dużo ubrań w domu to chyba faktycznie może być już źle :P U mnie to jak już to jest ich niedosyt, a w szczególności butów :P
#2016-02-24 10:28:59 

GamerWill

Użytkownik

O musze ten temat koniecznie pokazać mojej żonie, bo ciągle jje powtarzam, że za dużo ubrań mamy w domu a ta mi odpowiada, że przesadzam i nie ma w jej terminologii takiego słowa. No to może jak poczyta, że inne panie jednak mają, to może się jej coś odmieni na plus.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015