#2016-02-22 01:49:33 

MamusiaOli

Użytkownik

Hej, powoli przymierzam się do kupna trampoliny dzieciakom. Przeglądam sobie oferty w różnych sklepach i zauważyłam że można nabyć jakieś osłony. Będę wdzięczna jeśli ktoś mi wyjaśni do czego to służy. Nie chciałabym kupić czegoś co mogłoby spowodować wypadek, dlatego wszystko musi być w 100% bepieczne. Proszę o poważne wypowiedzi i z góry dziękuję.
#2016-02-22 03:35:26 

Herflick

Użytkownik

No cześć. nie zawracaj sobie głowy tymi osłonami bo to tylko zbędny wydaek przed niczym to nie chroni.
#2016-02-22 06:15:26 

Casandra15

Użytkownik

Nie słuchaj go bo nie wie co mówi. Zabezpieczenie na sprężyny do trampolin są bardzo potrzebne i ważne. Jak sama nazwa mówi zabezpieczają sprężyny na krawędziach trampoliny, w taki sposób żeby nie wpadła tam noga skaczącego dziecka. Nie oszukujmy się, dzieci są mało rozważne i z tysiąca powodów mogą połamać sobie w taki sposób nogi. Zainwestuj w osłonę i siatkę, bo lepiej zapobiegać niż leczyć. Pozdrawiam.
#2016-02-22 08:35:51 

voobar

Użytkownik

Zgadzam się z przedmówczynią. Mam trampolinę w ogrodzie od wielu lat i obowiązkowo osłony i siatki. Już wiele razy uratowały moje dzieci przed wypadnieciem. Kiedys mój syn wymyslil ze bedzie rzucal pilka do kosza z trampoliny i gdyby nie osłony to miałbym w domu połamańca. Także jest to obowiazek kazdego rodzica.
#2016-02-22 09:16:00 

MamusiaOli

Użytkownik

Dziękuję za wypowiedzi, a moglibyście mi powiedzieć gdzie kupowaliście te dodatki, bo narazie mam samą trampolinę i tam gdzie kupowałam nie znalazłam żadnych osłon ani nic.
#2016-02-22 12:05:21 

Casandra15

Użytkownik

Poszukaj tutaj: beamar-trampolina.pl. To dobry sklep secjalizujacy sie w takich produktach. Poleciłam go wszystkim znajomym bo mają bardzo dobre ceny i jak to profesjonalny sklep- oferują wysoką jakość. Nie zapomnij tylko zmierzyć trampolinę i dobrać osłonę o odpowiedniej średnicy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015