#2016-02-22 04:46:42 

Lucius

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Wieliczka

Wiek: 29

Prowadzę niewielki dom kultury w swoim miasteczku i potrzebujemy troche nowego sprzętu. Chodzi między innymi o sprzęt usprawniający poruszanie się po budynku w przypadku pożaru. Chodzi oczywiście o klatkę schodową. Musimy nasz wózek wymienić, więc liczę na jakieś sugestie dotyczące sprzętu do tego dostosowanego.
#2016-02-22 07:21:26 

MadameButterfly

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Dobre Miasto

Wiek: 26

Ja bym powiedziała, że wózki na schody to bardzo mocno ryzykowna sprawa, więc czym prędzej wymieniłabym je na schodołaz, taki jak tu: http://www.maza-med.pl/category/likwidacja-barier/schodolazy/. Przecież wózki są mocno niebezpieczne, a schodołazy są dużo bardziej stabilne. Możesz wybrać różne rodzaje, ja co prawda polecam gąsienicowe, bo dla nas były wygodne, ale słyszałam, że kroczące też są niezłe. Zalezy chyba od stopnia unieruchomienia. No i jesli potrzebujesz do domu kultury w razie pożaru to też leppiej znasz swoje potrzeby.
#2016-02-22 09:42:22 

Lucius

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Wieliczka

Wiek: 29

Dzięki wielkie za sugestię. Przejąłem dom kultury po potrzednim właścielu i kilka rzeczy musiałem mocno zmienic, trochę rzeczy wymienić. Niestety dużo tu było zaniedbań, więc oczywiscie zamierzam czym prędzej to załatwić. Ta strona http://www.maza-med.pl/ widze zawiera różne rodzaje sprzętu, być moze w niedalekiej przyszlosci pomysle o dokupieniu jeszcze innych rzeczy. Na razie jednak priorytety, dzieki :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015